Lill

laupäevane naistehommik

Juba vähemalt kolm korda oleme me sattunud laupäeva hommikul kirjanike majja lastehommikule. Igati lahe koht ja mõnus meelelahutus. Eesimesed 2  korda sattusime sinna tähtsamal päeval, sest esimene kord pakuti kringlit ja teine kord pannkooke. Kolmas kord oli tavaline hommik, siis ei pakutud midagi ja pipi, kes Liisu arvates kardina taga peidus oli, ei tulnud ka välja. Selle asemel luges Jippi ja Jannekese raamatut üks täiesti normaalne mees ja üks naisnäitleja.

Terve nädal enne seda laupäeva näitas telekast kodu keset linna reklaami, kus üks mees ütleb, et ta on täiesti normaalne mees…täiesti normaalne mees…Igakord kui ma seda nägin, tuli mul naer peale. Kui siis selgus, et see sama normaalne mees raamatu loeb, tuli mul ka nüüd naer peale kui ma teda päris elus nägin. Erinevalt Savisaarest, kes päriselus on palju pisem, oli normaalne mees palju suurem :)

Meie tüdrukud leidsid ka selle mehe täitsa normaalse olevat, sest tahtsid teda tantsule paluda…ning seisid tema kõrval nii kaua kuni asi juba täitsa piinlikuks läks :)

Kõige väiksemad naised olid meil ikka ka kaasas…

Leena eeskujul kuulatakse seal ainult juttu…Siis kui täpilise põllega tädi tantsima käsib hakata, siis tulid nad sealt kohe ära. Lõpus kui tehakse mingit ringtantsu, siis meie tüdrukud eelistasid joonistada….

Rubriigid: kõivud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

8 kommentaari postitusele laupäevane naistehommik

 1. kats kirjutab:

  Mis imelik asi see on, et lastel põnevusega suu lahti kukub? A üritus tundub põnev. Need kunstihommikud kadrioru muuseumis tunduvad ka põnevad, kuid alates 5a.

 2. maris kirjutab:

  soodomakomorra, see lastehommik ongi lastele, õigemini mudilashommik mudilastele. seal ei vaata keegi pahasti, kuna ilma lapseta ju ükski normaalne inimene ei tule.

 3. soodomakomorra kirjutab:

  noh jah, eks lapsekasvatuse teemadel võiks lõputult jahuda.
  mulle on kordi öeldud, et pabistan oma laste pärast liialt, et nood “tüli” teevad, aga mis ma teha saan.
  seejuures tundus ka iseendale liialt raske,tülikas ja väsitav poisse ohjes ja vaikselt hoida (pidevalt keelata ja tagasi hoida), kui tundus, et hakkavad teisi segama.

  ma ei teagi, kust täpselt jookseb too tolerantsuse piir, aga seda tean, et vahel võib segama/häirima hakata küll, kui lapsed igale poole iseenesetmõistetavalt kaasa võetakse ja siis õigel ajal “välja ei minda”, no minu arvates loomulikult:)

  aga lõppeks, eks paljud suhtusmised ole ikka iseendas ja oma lapsepõlve mõjudes kinni. mis sa teed.

 4. Külli kirjutab:

  Liisule välja pakkuda tantsupartner, tõsi küll-tüdrukuga tegu.. “Palju” ju tahaks ka teinekord Liisuga mõõgelda… seda enam kui pärast on tants ka veel.. Andke märku kui minek ja me oleme, hops, kohal…

 5. krista kirjutab:

  minu arust suur erinevus näiteks nukuteatriga ongi see, et seal ei pea paigal istuma. Mõni rüblik jookseb seal tagapool koguaeg ringi ja meie lapsed jooksevad seal ka ennast igakord hingetuks…noh vähemalt Liisu ja tema võtab ka iga kord oma mõõga kaasa :)
  Peale selle kõndisid nad kolmekesi viimati demonstratiivselt iga kord minema kui neil igav hakkas ;)

  http://krista300.wordpress.com/2009/07/06/3-venda/
  näiteks need poisid on seal ka igakord kohal olnud :) …kusjuures minu üllatuseks juba viimane neist kah kõnnib juba…alles ta sündis :)
  järgmine kord peakski küsima, et mida poisid sellest täpilise põllega tädist arvavad … see on minuarust liiga tüdrukute värk…

 6. soodomakomorra kirjutab:

  oh kuidas ma ootan, et äkki, äkki õnnestub nüüd tütrega samuti selliseid hommikuid külastada.
  poisid ei püsinud omal ajal kahjuks nii palju/kaua paigal, et teist korda minna.

 7. merle kirjutab:

  See normaalne mees on Tiit Sukk. Ta oli seal ka vöib-olla oma väikse tütrega. Lugemisele lisaks. Ja Tiit on töesti normaalne. Ma arvan, ta oleks su tüdrukud tantsule vötnud, kui ta oleks teadnud, et teda seal nii hinnatakse :)

 8. killuke kirjutab:

  Paistab eriliselt tore ettevõtmine :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.