Lill

Liisu sõbrad

(Henrdik, Liisu, Paula ja Samuel)

Ma natuke aega tagasi veel kurtsin, et Liisul pole üldse selliseid sõpru nagu Ketlinil kunagi oli. Nüüd aga võin uhkelt öelda, et on küll.

Kuskil aasta alguses leidsime seltskonnaga Kukupais, kuhu kuulusid Samueli ema ja Paula ema ja Hedriku ema, et sellest laulutunnist jääb meile väheks ja me hakkame teises kohas veel käima. Kui juba sama seltskonnaga 2 korda nädalas laulutunnis käia, siis saab ka näiteks Samueli emast Nele ja Paula ning Hedriku emast Külli ja Maarja ning varsti küsitakse teise laulutnni lõpus, aga mis te homme teete.

Niimoodi me olemegi kohtunud peale esmaspäeva ja teisipäeva ka mõnikord kolmapäeval või reedel. Laulutnnis saame veel kõigele lisaks pahandada, et emad tulevad siia jututama, mitte lapsega tegelma ;)… aga me ei lase ennast häirida :)

Juttu on ju palju ja nii näiteks käisime ükskord hommikul kell 10 Külli sünnipäeval. Homme näiteks on plaan minna loomaaeda ja järgmine esmaspäev nukuteatrisse :)

Kusjuures sõbrad saavad omavahel hästi läbi. Täna näiteks mängisid Paula ja Liisu pool hommikut koos ja ei olnud mingit kisa ega kära….

Ühesõnaga mis ma tahtsin öelda…. et tore et Liisul on omad sõbrad ja ta nende üle rõõmu tunneb!

Rubriigid: Keit Liis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele Liisu sõbrad

  1. nelladella kirjutab:

    Meile ka meeldib, et oleme teid leidnud!!!

    Nele ja Samuel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.