Lill

loomaaias :)

Ketlinil oli koolivaheaeg. Kui esimesel päeval käisime suure hurraaga kinos ja kohvikus, siis mitu järgmist puhkasime niisama. Loe, et lapsed puhkasid ja ema-isa tegid tööd. Kõik see kamp oli kodus ja põhiline meelelahutus nende jaoks oli see, et õhtul võis üleval olla nii kaua kui tahtsid, magada võis seal kus tahtsid ja nii kaua kui viitsisid :) Nädalalõpuks hakkas aga Ketlin kurtma, et aga mis ta koolis räägib kui küsitakse, mis vaheaajal tegi, isegi vanaema juurde polnud jõudnud. Nii siis laupäeval, töö ajaks läksid vanaema juurde ja täna hommikuks oli mul salaplaan :)

Juba pikemat aega on mul fb sõbraks üks Raplamaal asuv talu. Ei mina tea, kuidas nad sõbraks said, aga ikka vahelduva eduga nad mul mõne uue sündinud looma pildiga seinal olid. Umbes täpselt sama kaua olin ma mõelnud, et äkki siis peaks ka minema vaatama, et mis koht see on ja mis seal toimub ja julge eestlasena küsisingi, et aga kas me võime vaatama tulle. Mitte ei või, vaid peate :)

Täna hommikul, varustatuna kahe pätsi leiva ja ühe saiaga asusime teele. Töövahetus oli meil just nii korraldatud, et mina lastega kui Kalle tööl ja Kalle lastega kuni mina tööl. Meie läksime loomaaeda :) – või vähemalt Kärt nimetas seda kohta nii. Loomi oli nende jaoks piisavalt palju ja leivad-saiad sai ära jaotatud kitsede-sigade ja ponide vahel. Lapsed imetlesid kanu ja kutsikaid ning Kärt nõudis suure kisaga sülle kui mõni suurem kits või madalam siga talle liiga lähedale tuli, suurtest koertest rääkimata. Mina tahtsin niisama näha, mis nägu mu lapsed tegelikult teevad kui nii palju loomi korraga majas ja maja ümber on.

Ütleme nii, et Ketlin lubas juba homme tagasi minna, Liisu oleks sealt kohe pooled kaasa võtnud ja Kärt ütles, et talle meeldivad ainult tibud :) ja mina ütlen, et küll siin meiekandis elavad ikka toredad inimesed, mis peale loomaias käiku sai veel töökäigus kinnitust :)

Mõne pildi tegin ka :)

Rubriigid: Kärt, Keit Liis, Ketlin, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele loomaaias :)

 1. maris kirjutab:

  Haava 1 tuleb võib-olla üks kass kunagi. Seda võite siis delegatsiooniga vaatama tulla.

 2. Piia kirjutab:

  Väga äge loomaaed!

 3. Gea kirjutab:

  No aga äkki Haava 13 on on varsti kasvõi põrsad?

  Kui ma lapsena Lasnamäel elasin, siis seal panelkade vahel oli üks eramaja püsti jäänud ja seal peeti hobust.

 4. maris kirjutab:

  Gea, sa elad linnas, sinu lähedal selliseid ei olegi. Või arvasid, et Nurme 32 on ühel mehel hobused ja Haava 3 on lehmad-lambad?

 5. Gea kirjutab:

  Oi, kas see ongi selline koht, kuhu võib vaatama minna? On ju küll selliseid talusid, kes müüvad pileteid ja näitavad linnalastele päriselu. Aga ma siin meie lähedal ei tea ühtegi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.