Lill

lumine pulm

Olen küll juba puhkuse maitse suhu saanud, aga enne kui veel päriselt aastat kokku võtta, siis häbematult vähe on mul lõppevast aastast pulmi blogisse jõudnud. Kuna talv kestab, siis eks ma mõnel järgmise aasta krõbedamal päeval kiusamiseks ikka mõne panen, aga praegu küll üks talvine. See päev, see pulm, see oli nagu täiuslikkuseni lihvitud kivi. Kõik jooksis nii ladusalt, et ise ka kõrvalt imestasin ja mis põhiline – kuna kõik tegid oma tööd hästi, siis koguaeg oli aega üle :) Rahulikult said kõik vahepeal maha istuda ja vaadata ja nautida….Õnne tegi soengu ja meigi, edasi tuli minu osa, mis möödus ideaalsetes ilmastikutingimustes :) Pulmapidu toimus Padise mõisas, mis kuulub raudselt minu lemmikute toppi. Õpetaja, pulmaisa, bänd, videomees…kõik super…. ja kes mind päriselt tunneb, siis ma ei ole mingi kõigi armsataja. Ma ikka vägagi kriitiline ja lemmikute nimekirjad on ikka suht lühikesed….aga no kui satuvad kõik niimoodi kokku, siis on mõnus :) … ahh aitab kah…väike valik minu lemmikutest, kus mina sain käsutada :)

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele lumine pulm

 1. Kadri kirjutab:

  Maagiline…

 2. tunamullu kirjutab:

  Kui imeilus kleit! Ei saa silmi lahti sellelt kohe! Huvitav, kes autor on?

 3. Lennuk kirjutab:

  Imekaunid elamused! Nii ilus. Ilm, pildid ja pruutpaar! Nauding!

 4. Kristin kirjutab:

  Väga väga ilusad pildid! Selliseid muinasjutulisi pilte vaadates tekib tahtmine ka talvel paksus lumes abielluda suve asemel :)

 5. Kati kirjutab:

  Super ilusad pildid. Ilmaga vedas.

 6. soodomakomorra kirjutab:

  Viimasel ajal, kui vaatan siit ja sealt neid muinasjutulisi pulmapilte, siis taban end mõttelt, et kuidas need vähem ilusad ja vähem rikkad küll abielluvad..

 7. Kadi kirjutab:

  Aitäh Krista! Kõik oli lihtsalt suurepärane! Tulemus muidugi ka. Tänan, et aitasid hetked talvemuinasjutus jäädvustada…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.