Lill

Maikeni kodu

Keegi ju ei imesta, et ma olen kodufänn. Teen enda oma, loen (pigem vaatan) oma pikas blogilistis teiste kodudest ja pole siis imestada kui ükspäev avastad, et kodude pildistamine on ka väga lahe tegevus :). Kadi peal paar korda katsetatud, sattusin kevadel Maikeni ehk siis Kadri kodu pildistama. Kõik läks kuidagi väga lihtsalt. Ajakirja inimesed olid supertoredad ja kui Kadri juures uksest sisse astusin, siis esimesed laused olid sellised – me oleme varem kohtunud – ja – me käisime koos laulukooris kunagi – ja :) Kadrit teavad ju muidugi kõik, aga nii lihtne oli pärast sellist väikest tutvuse uuendust edasi minna. Asi muidugi lõppes sellega, et me unustasime ennast sinna tundideks, aga selle eest oli meil lõbus.

Kadri kodu on muidugi super. Eks ma ohiks kordades rohkem kui ma ise oma kodu kallal nii palju vaeva poleks näinud, aga just tänu sellele tean täpselt, mida ta tunneb. Kui su kodu on sulle oluline, siis nii mõnus on igal hommikul ärgata ja näha, et kõik su ümber on just täpselt selline nagu sa unistad ja tänu Kadi abile veel natuke rohkem. Kuidas see kõik seal täpselt oli, sellest oli maikuu Kodu ja Aed ajakirjas kohe päris pikalt juttu ja tundub, et ilus jutt oli, sest ma nüüd juulikuu numbrist leidsin, et see lugu oli lugejate lemmik.  Kuna ajakiri ei ole ju ikka kummist ja isegi oli seal niiiiiii palju pilte sellest kodust, siis ma teen ikka oma postituse ka ja panen omad lemmikud :)

ütlemata mõnus on niimoodi koos tööd teha. Mõlema jaoks on oluline, et tulemus oleks parim ja nii me käimegi Kadiga kahekesi ja nokime iga detaili kallal. Kas see vaas peab seal olema või mitte, kas see pleed seal on liiast või on ok, lohistame vaipu mööda maja ja lilli peab olema palju ja mida suuremad, seda parem. Ja mis põhiline – päris elu peaks see olema. Tundub ju loogiline, et kodu on korras siis, kui kõik asjad on ilusti ära pandud. Vale puha. Kadi tuleb ja otsib jälle kõik asjad kappidest välja ja keldrist ja kuurist ja mujalt ka. Mitte, et nüüd kõik kodud peakski sellised olema, aga lihtsalt meile meeldib nii ja meie tahaks, et oleks nii. Minimalistlikku kodu me lihtsalt ise ei sobikski :). Samas mis nüüd mina…Kadi on ikka supertöö ära teinud ja mina aitan lihtsalt ajaloo huvides, et see kõik nii jääks nagu tema unes nägi :)

Kas ma nüüd tunnen, et ma olen super kodupildistaja. Kindlasti mitte :) Ma õpin iga päev. Ma ikkagi arvan, et armastus loeb ja kirg selle vastu, mis teed, paistab rohkem välja kui mõni väike viga :)

Kui kõik hästi läheb, siis kohe varsti on ka järgmine kodu ajakirja kaante vahel ja mine tea, mis siis veel edasi saab …..

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele Maikeni kodu

 1. Helge elu kirjutab:

  Merle, jah – Maikeni kodu lõi http://www.sisekujundaja.ee
  sisekujundaja Kadi Jair

 2. Annika Sarnet kirjutab:

  Ma aeg-ajalt muudkui vaatan ja imetlen seda kodu. Kuidagi helge ja valge ja tekitab hea tunde. Samuti sisaldab palju inspiratsiooni. Usun , et võtan Maikeni kodu omale mingil määral eeskujuks, kui oma kodu remonti läheb. Vähemalt stiili tahaks järgida. Kõike toredat nii Maikenile, Kadile kui Kristale !

 3. Krista kirjutab:

  Super mõnus kodu muidugi, aga minu meelest on ka kohe nii nauditavad need pildid, kus on iga pisiasja peale mõeldud – kuskilt piilub jalgratas, kuskil on laua peal klaas oranži joogiga jne, jne! Mulle õudsalt meeldib nende väikeste detailide leidmine ja jäädvustamine. Kunagi kindlasti kutsun Teid esialgu oma peret pildisatama (sest nii ilusat kodu mul veel ei ole :) )!!!

 4. Merle kirjutab:

  Täiuslik, imeilus kodu! Kas Maiken kasutas ka mõne sisekujundaja/arhitekti abi?

 5. Taisi kirjutab:

  Kui mul selline kodu oleks siis ma ei lahkuks kunagi kodust :)
  Super töö Maiken ja pildid on superilusad!

 6. maris kirjutab:

  Kui ma olin umbes kolmandiku piltidest ära vaadanud, siis sain aru, et see ei olegi Krista enda kodu. Siis lugesin juttu ka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.