Lill

Marise pere

Kirjuta blogi, kirjuta blogi…siis satuvad just sinu inimesed sinu ellu :). Jaaa ma tean ju seda :). Maris kirjutas ka juba vist kevadel, et kui sügis tuleb, siis ma ju olen valmis sõitma teise Eesti otsa neile külla. No näiteks oktoobris. Muidugi -vabalt…kui tundub, et kõik sobib ja just nii peabki olema :)

Ega ma ju ei tea kuhu ma lähen või kelle juurde, aga kui ma olen ilusti blogi kirjutanud, siis ju need, kes kutsuvad teavad. Ohh kui ilus oli enamus teest ja nii ma siis kohale jõudsin. Kõige lühemalt kokku võttes võiks see olla täpselt minu pere kui laste järgi vaadata nii umbes täpselt 7 aasta pärast, kui aga ainult vanemaid vaadata, siis homme :). Just täpselt sellised lapsed ja sellised vanemad ja selline suhtumine ja sellised suhted…kõik sobib-  jah just, selle me võtame :)

Lapsed omavahel ja vanemad lastega ja vanemad omavahel. Selline toetav ja sõbralik…no ja mis seal siis imestada kui kõik saavadki oma elus nii hästi hakkama.

Jalutasime põhimõtteliselt ümber maja ja jutustasime ja tegime pilti ja siis jutustasime jälle ja tegime veel pilti ja noh see tavaline minu töö :) ja siis pärast sõin kõhu täis ja sõitsin koju tagasi. Tunne oli väga hea :) … ma ühe teise postituse teen veel, sest see kõik ei lõppenud üldse sellega, mis viimasel pildil on :)

kui ma saaks valida, siis ma teeks kõik pildid ajavahemikus 1.08-30.10 :) noh kõige ilusama valgusega aeg….päriselt ka…

Rubriigid: õues, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele Marise pere

 1. marju kirjutab:

  Megailus seeria! Ja sügis – olin unustanud kui imeline:)

 2. Elen kirjutab:

  Issand kui kaunis ja idülliline perekond :)

 3. eve kirjutab:

  Ilusad värvid, valgus ja inimesed. Ja fotograaf eelkõige.

 4. Merje kirjutab:

  Väga kenad ja sünant soojendavad pildid! :)

 5. Liis S. kirjutab:

  Kui imekaunis perekond! Tõeline idüll ja ideaal, mille poole püüelda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.