Lill

meie televiisoris

Kalle on enne ka televiisoris käinud. Ükskord libistas sõpradega õlut ja teinekord kõndis telekas peas ning alles natuke aega tagasi oli tal “teine pere”. Nüüd aga oleme me siis kõik.

Ükskord suvel kutsuti Kalle ja üks laps kästingule. Juba kodus rääkis Kalle, et võtab kõik kaasa ja tulgu ma ka igaks juhuks. Said siis kõik lapsed siledaks kammitud ja ühtemoodi kleidid selga ning läksimegi. Ketliniga on lihtne. Talle tuleb öelda, et selle eest saab raha ja ta teeb kõik, mis vaja. Ok peaaegu kõik :). Liisuga on nats raskem ja tema peale ei või kindel olla. Ta on ikkagi 4 aastane ja tema juba käsu peale ei naera kui ta ei taha . Kärdukas oli aga just selles eas, et parem kui ükski võõras üldse tema poole ei pöörduks. Kästingul läks kenasti, sest lapsed ei saanud üldse aru, mis toimus ja naersid seda kuidas Kalle nalja tegi. Ketlin jagas juba raha oma ostude peale ning oli täiesti kindel, et tema saab reklaami.

Järgmine kõne Kallele oli selline, et tuleb uus kästing ja seekord kästitakse meie kodu ka. No ok. Silusime jälle ühle hommikul lapsed siledaks ja Kalle pidi nalja tegema meie köögis. Sobis terve pere ja köök ka.

Järgmised 20 telefonikõnet olid sellised, kus lepiti kokku millal võttepäev toimub. Kui juba sobis kõigile, siis oli mingi masin puudu või siis vastupidi. Lõpuks sai suurelt ja punaselt kalendrisse rist tõmmatud, et nüüd on see päev.

Hommik algas meil vara. Natuke mööbeldamist ja triikimist. Sain omale ka väikese lisaülesande sättida lauda ja asju kapi peale. Noh kõik need asjad, mida keegi reklaamis ei märka. Ok esimesel korral kindlasti mitte, aga kümnendal vist äkki märkab. Ja siis hakkaski võte.

4 amatööri ja üks näitleja ;). Naersime kui kästi ja püüdsime mitte kaamerasse vaadata. Vahepeal käisin Liisuga teises toa müügitööd tegema ning Kärdukas pidas ennast üleootuste hästi üleval. Ketlin tegi mis vaja. Mina ei saanud midagi aru. Kui tähelepanu on sellel, et kõik kolm last oleks nii nagu peaks, siis ei jõuagi muretseda – aga mina? Rääkimata siis veel ärevusest või närvi minemisest. Hoolimata sellest, et ega ma ju nüüd siis nii kogemata ka parema meelega kaamera taga ei ole.

Selline kodune võttepäev ei erinenud minu silmis küll tavalisest peost. Suures toas oli lookas laud ning asjaosalised käisid vahepeal söömas. Rekvisiidina mõeldud ploomikaussi pidi mitu korda puu all täiendamas käima ning valgusemehed proovisid õues muruniiduki plusse ja miinuseid. Köögis pidi olema ainult vaikselt ja tegema nii nagu öeldakse. Päeva sujus minu silmis igasuguste tõrgeteta ja lapsed olid õhtuks väsinud, aga õnnelikud. Mind tehti ka ilusaks, nii et pool õhtut käisin ennast veel peeglist imetlemas :)

Vahepeal klõpsutasin pilte ka ;)

vot ma lõpptulemust ei oska siia panna (keegi võiks õpetada) ….lingi sain panna kommentaaridesse ;)

Lastele ja endale ka oli väga lahe kogemus ja ma usun, et kõik kes televiisroit armastavad saavad meie perele lehvitada :)

Ja need pannkoogid olid tõsiselt ka väga head.

Rubriigid: Kalle, Kärt, Keit Liis, Ketlin, Krista, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

31 kommentaari postitusele meie televiisoris

 1. Pxa kirjutab:

  Te olete ikka nii vahvad :D
  Ma loodan, et näen teid kunagi veel mingis reklaamis :D

 2. Eeps kirjutab:

  ma klippi polnudki veel näinud, nii helge :)) plikad tundsin muidugi kohe pildilt ära… oh, te olete ikka üks kena pere.

 3. Liina kirjutab:

  Kõigepealt nägin reklaami (vaatan telekat harva) ja siis kappasin kohe siia :D
  Oletegi teie ;)

  Väga ilusad ja sarmikad :)))

 4. Liina kirjutab:

  Oh, üle pika aja üks vahva ja köitev reklaam! Ja te olete kõik nii ilusad ja loomulikud! Ainult Kallel paistis pisut tegemist olema, et vuntsid šokolaadiseks saada (seda märkab muidugi ainult siis, kui 10 x järjest klippi vaadata ;))

 5. Kaie kirjutab:

  Nägin eile vilksamisi selle reklaamklippi lõppu ja silma jäid 2 blondi lokkis juustega neidu. Minu esimene mõte oli kohe, et need lihtsalt peavad need tüdrukud olema ja nüüd täna hommikul sain siis veenduda, et mul oligi õigus. Olen seda blogi regulaarselt lugenud juba suvest saadik, kui mul oli suur kõht ees ja nii tore oli vahest pool päeva arvutis veeta ja end mitte grammigi liigutada. Esimestel päevadel kui blogi avastasin, siis ma ausõna istusingi mitu päeva järjest siin blogi ees ja lugesin kõik alguses peale ära. Ja nüüd on see pere nii omaks juba saanud nagu oleks juba aastaid tundnud :) Eks sellepärast need blondid lokid ja naeratused ja kleidikesed tundusidki nii tuttavad :)

 6. soodomakomorra kirjutab:

  no mis ma ütlesin – hollywood!

 7. Ingrid kirjutab:

  Oh kuidas mul nüüd nii mitu päeva aega läks, enne kui Su lehele jõudsin, aga …
  nii lahe ja armas ja mulle niiii väga meeldib Su naer seal klipis.
  Ja ajakirjast nägin pilti juba nädalavahetusel ämmal külas olles.
  Küll Teil on armas pere!!!!
  Ja ma nüüd lähen ja vaatan veel klippi ;-) Kui hea on internet …

 8. Karen kirjutab:

  Ma asutaks Marise-toetusgrupi :)) Ja kuna olen ise maakodu kaudu Raplamaaga seotud, siis ootan seda aastavahetust pikisilmi!!!
  Muidu ilus-ilus!

 9. Krista kirjutab:

  Suured, suured tänud meie pisikese pere poolt meie suurtele fännidele!

  Ma just rääkisin Kallele, et kui blogist paistab nagunii meie pere nagu roosa manna, siis nüüd on reklaamist ka veel näha, et see on nii :)

  Aga rääkidest kapist – aga Maris, kunstiõpetaja. Kes on sul keelanud tulla ja panna jaanipäevatiim kappi värvima, selle asemel, et teda põletada. Me juba ammu ootame, et tuleks õpetaja ja muudaks selle kunstiteoseks.
  Ja näiteks Marise mehele see kapp küll meeldis, miks muidu ta seda igati kaadrisse püüdis. Me oleks võinud selle ka ju eemale nihutada. Kusjuures pisikese Vana Tallinna pudelit märgati küll klaasi taga ja selle pidime ära peitma, aga suur kapp ei riivanud kellegi silma :)

  Huvitav kus on soodoma, kes meie pere olemasolus kahtles….

 10. maris kirjutab:

  mariana, selle kapiga on selline lugu, et see on kohutavalt kole. muidu nii maitsekas pere ja kenad asjad ja siis üks jube kapp. ma olen igal jaanipäeval üritanud seda lõkkesse vedada. aga nad on ikka välja õngitsenud ja lubanud valgeks värvida jne. aga värvinud pole seda seni keegi. no ja nüüd on tulemus käes – kapp reklaamis. täitsa paras, sest muidu oleks kõik liiga nunnu ja kadestamisväärne.
  aga kui nüüd uus aasta tuleb siis ma panen sinna kapi sisse raketi ja kogu rapla valla rahvas võib imetlema tulla, kuidas see männipuidust jõledus taevasse lendab.

 11. Kristi kirjutab:

  Jube lahe…

 12. killuke kirjutab:

  Imetore klipp!!! Nii vahva, et asja kaasa tegite, olete hästi mõnusad seal oma kodus. Arvestades, et ma pole mingi reklaamide sõber, siis sellest reklaamist ilma jääda oleks küll kahju olnud :)

 13. Iiris kirjutab:

  Aitäh, Krista, armsa blogi-kirjelduse ja võimaluse eest Sinu sõnatuksvõtvat perekonda kasutada. Ma nimelt olen see “klient”. Käin ja kiljun juba suvest saadik oma tuttavatele, kui vinge pere reklaamis on. Ja et SELLISE perekonna olemasolu teeb meid kõiki paremaks. Pean ausalt tunnistama, et kuna ei ole Sind päris-elus näinud, siis … Noh mul lihtsalt ei ole sõnu. Ja minu isiklikud soojad-soojad tänusõnad fotode eest. See on omamoodi anne läbi pildi sellist naeru ja energiat jagada.

 14. mariana kirjutab:

  maris, mis sul on selle kapiga? tahad endale?
  samas onju – me peaks kiitma ka sinu meest siin.
  äkki on selles uba?
  :P

  aga se reklaam on küll mõnna tegelt. mitte nagu üks teine :P

 15. Liina kirjutab:

  Noja ma täitsa pooletoobine, sest seda klippi nähes tuli lausa pisar silma – no niiiii ilus ja armas lihtsalt.

 16. Pxa kirjutab:

  Ma tuntsin teid kohe ära, aga alati näen ma reklaami lõppu, aga nii vahavad olete :D..

 17. Triin N. kirjutab:

  Jah.. minul, kes ma Teid pole näinud oli ka seda reklaami nähes reaktsioon, et ei tea kuhu joosta ja kellele uudist teatada. Aga siis meenus, ups, et mina olen Sinu fänn (lahe, eksju, a nii on) ja Sa pole minu peretuttav. :) Pärast reklaami vaatasin veel netis 4-5 korda üle… lahe! :)

 18. maris kirjutab:

  muidugi ei erinenud see võte tavalisest peost, kuna režissööriks oli ju sama mees, kes teil igal jaanipäeval ja vana-aasta õhtul külas käib.
  ja kõigile kiitjatele – pöörake tähelepanu männipuidust jõledale kapile külmkapi kõrval. see on ainuke kole asi nende kodus ja hopsasaa – kohe televiisoris.

 19. Sille kirjutab:

  On tõesti armas reklaam. :)

 20. Kaisa kirjutab:

  Telekast reklaami vaadates tundsin kohe lapsed ära, kuna siin just eelmises postituses oli nende kleitidega pilte tehtud ja lapsed köitsid pilku nii, et vanemaid ei pannudki tähele. Nüüd siinset postitust lugedes selgus, et ka ema-isa koos lastega reklaamis :)
  Väga vahva igatahes!

 21. Kaidi kirjutab:

  Ma nägin teid.
  Väga vahva reklaam on, peaaegu et tahaks seda nähes kohe süüa :P
  Hästi tehtud!

 22. karmenkitekat kirjutab:

  Nii armsad ja rõõmsad ja rõõsad, musterperekond :)
  Kalle oli teil hiljuti jah miskis koolireklaamis autoroolis… vaatasin ja vaatasin , et näed tuttav nägu, aga vale lapsega :))

 23. homemoma kirjutab:

  väga lahe reklaam oli, esimene kord nägin ainult lõppu ning vaatasin, et oih, selliseid lapsi olen ma näinud :) oleks võinud aeglasem ja pikem reklaam olla, nii oleks rohkem tahtnud näha :)

 24. Kristiina kirjutab:

  Väga armas reklaam. Hea, et linkisid, ma olen nii väike telekavaataja, et muidu ehk poleks näinudki. Krista, Sul on tõesti unistuste pere, mul on nii hea meel su pärast :)

 25. Raguell kirjutab:

  Ma ei hakanud fb-sse pikka juttu kirjutama,aga ei saa ju ikka mainimatta ka jätta,sest see on tõesti armas ja ilus reklaam ja paari sõnaga siis kui minu juures üldse saab paari sõnaga, et kuidas mina reklaami nägin,algust ei näinud ja siis vaatan et see on ju Krista mees,kuigi olen ainult sinu blogist teda näinud:) ja lapsed ka kõik aga sind Krista ei näinudki,ma siis kohe teatasin teistele kodus ka et see on ju Krista mees ja lapsed ja siis Regina ütles et vist ikka siis Krista ka oli et tema nägi:)Tore tunne kohe kui keegi tuttav telekas!Armsad olete ja reklaam on nii loomulik!

 26. mäemamma kirjutab:

  Nii armas! Ja väga lahe paps teil, kes kogu pere ise kaamera ette tirib :-)
  No ja klipp on helge ja täpselt sellistena ma teid ette kujutangi. Pole ju elu sees kohtunud (!!!!!) aga tunne on nagu vanad semud ;-)

 27. Tiina kirjutab:

  Ei peagi telekat ootama, netis on väga kena klipp üleval (mamma.ee). Väga tore ja Te olete niii ilusad!

 28. P6rgukiz kirjutab:

  Aitähh Helenale klipi lingi eest :) Te olete super toredad ja armsad seal :D Klipp võttis kohe naeratama :DDD

 29. Krista kirjutab:

  ma fb panin omale seinale. Äkki siia saan LINKIDA
  … näed saabki :)

 30. Helena kirjutab:

  Mina leidsin netist ka klipi üles: http://www.mamma.ee/kampaania/. Väga ilusad ja vahavad olete ning uus sonks on ka väga lahe! Huvitav palju Kalle neid pannkooke päeva jooksul ära pidi sööma :D

 31. Rael kirjutab:

  Kahju, et sa enast pilti siis ei teinud. :D

  Aga peab neile inimetele, kes televiisorit ainult arvutist otsivad rohkem vihjeid andam, et mida täpselt otsima hakata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.