Lill

töötan

Ülekõige armastan ma pilte teha õues. Kahjuks ei ole ilmataat alati minu poolt ja enamus ajast tuleb leida tubaseid tingimusi.

Kohe järgmise sammuna kuuluvad minu lemmikute hulka kodused ja omad pildistamiskohad. Kodus on alati mõnus pildistada nii tutikaid beebisid kui ka väikeseid rüblikuid. Pole kodu kus ei saaks pilti teha ning pered, kes on oma kodu üle uhked kohe kindlasti peaksidki fotograafi külla kutsuma.

Kuid mitte kõik ei taha, et keegi võõras nende koju tuleb. Alati võib koduseid pilte teha ka mõnes muus interjööris. Olgu see siis mõni hotellituba või mõis või kasvõi pereisa töökoht. Lahedad ja uued ideed on alati teretulnud.

Ja endale kutsun ka hea meelega külla. Kolmest küljest akendega verandat ehitades jälgisin väga, et seda ka nö stuudiona kasutada saaks ja kogu see valgus, mis on ka õues, kindlasti tuppa mahuks. Lastele tavaliselt siin “mängutoas” meeldib ja nende arvates on väga ebaõiglane kui liiga ruttu ära peab minema.

Oma kodu ümber avastan ka veel 5 aastat hiljem uusi ja huvitavaid pildistamiskohti. Vana küün või kevadised sinililled. Viljapõlde on siin palju ja üle pea kasvava maisipõlluni pole ka tavaliselt pikk maa. Jõgi on ja mets nagunii. Oma aias kaitsen lõvina õigel kõrgusel olevaid õitsvaid õunapuuoksi ja sireleid ning isegi veelomp võib olla täpselt õiges kohas ja õige sügavusega :)  Need kõik pildid on minu kodu juures tehtud ja miljon teist, mis blogis on ;)

Saada E-mail

2 kommentaari postitusele töötan

  1. Mari-Liis kirjutab:

    Tere. Olen ise väikest viisi fotofänn ja täiesti vaimustuses Teie piltide kvaliteedist ja teravusest. Kui tohib uurida, siis küsiksin, mis tehnikat (objektiivi) Te nii kauni tulemuse saamiseks kasutate? :)

    Kõike parimat soovides,
    Mari-Liis

  2. Kätlin kirjutab:

    Teie kodulehte vaadates tekib mul nii mõnus tunne, et isegi kõige sombusemal päeval suudan ma päikese taevasse mõelda. Teie pildid on nii valgusküllased ja rõõmsad, Teie kodu on nii kodune. Teie blogi vaatamine annab mõnusa positiivse laengu. Fantastiline. Suurimad kiidusõnad minu poolt!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.