Lill

tasu

Oi ma tean kuidas te nüüd ootate, et ma siia numbreid kirjutaksin.

Ma ei ole aga eriti osav ja ma kirjutaks siis hoopis niimoodi.

Minu juurde pildi peale tulles arvestan ma umbes tunnikesega. Kui ennast sinna sisse ära mahutada, siis on super, aga vahel läheb ikka kitsaks ka ja siis tuleb teisest tunnist ka näpistada :) ja sellest me ikka räägime siis enne

Teinekord ma unustan iseennast ära, sest no ta ju nii nunnu ja nii lahe ja oi kui mõnus valgus, eriti need augustikuu õhtud ;) ja see on siis juba minu viga :)

Ja siis ma võin vabalt pildistada ka terve päeva ja poole ööni välja, kui on mõni eriti tähtis sündmus, siis ilmselgelt kulub teil rohkem raha kui ainult tunnikese eest.

Kuna ma olen emotsioonide püüdmise peal väljas, siis ma faile ei loe ja panen alati kaasa kõik oma lemmikud, isegi kui need ei ole teie omad ja loodan, et ma nüüd kõiki teie lemmikuid ära ei kustutanud. Ma väga ei soovita teil ka kohe esimese hooga kustutama hakata, sest paari aasta pärast võivad hoopis teise pildid meeldima hakata.

Omale ei hoia ma midagi ehk siis ka kõik suured failid annan kaasa, et te kasvõi tapeeti saaks kodus neist teha ja hoian ainult pöialt, et te ikka õigel ajal omale ka paberile printisite. Ikka natukene enne seda kui failid teil kaotsi lähevad. Hea õnne korral võivad mul need veel alles olla, aga 5 või 10 aasta pärast tõenäoliselt mitte.

Kui ikka üks number siia kirja panna, siis kõige väiksem on 150€

Ja nüüd jään teie lahedaid pildile jäämise soovi kirju ootama krista@valgemaja.ee (lugege igaks juhuks seda kontaki osa ka ;)

Saada E-mail

2 kommentaari postitusele tasu

 1. Birgit kirjutab:

  Tere!

  Teid soovitas mulle Sirvi Heidmets, kuna tal endal on kodus remont käimas ja nad hetkel ei pildista. Sooviksin teha perepilte ja siis 4kesi sõbrannadega! kahel erineval päeval jaanuaris. Mis aegadel te pildistate, ma sooviksin 15 jaanuari hommikul ja näit 17 jaanuari hommikul. Ja kui palju see maksaks teie juures? :)

  Tervitades,

  Birgit

 2. Kristiina kirjutab:

  Tere!
  Oleksin väga huvitatud tulemisest oma väikese perega teie juurde pildistama. Mina, minu mees ja ühe aastane poisiklut. Sooviksime ilusaid ja toredaid perepilte ning ka poisist eraldi vahvaid fotosid. Ilmselt on mõistlik võtta siis 1h stuudioaeg?! Ning, mis kujuneb selle hinnaks?
  Ootan vastust.
  Terv, Kristiina perega :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.