Lill

mina ja lapsed

Noh ma annan nüüd siis eeskuju. Teate ausalt, see ei ole üldse lihtne seal teisel pool kaamerat olla. Eriti veel nii, et annad kaamera Kallele, paned kõik nupud õigesti ja käsid/palud tal nupule vajutada. Ja siis ta lihtsalt ei vajuta, vaid teeb lastele nalja või siis ootab mingit imet, et ma nagu supermodell ise oma pead millimeetri õigele poole keeraks….nii ju ei saa….ühesõnaga :)

Vähemalt on nüüd üks väike rist kirjas ja lastel on koos emaga ka mõni pilt. Enda ausad järeldused olid, et peaks ikka natuke rohkem magama, tundub, et ma ikka olen natuke vanemaks saanud ja samas – äkki parem ei saagi väga ;)

Ja lapsed….nii head, et paremad enam ei saagi :). Me tulime just Ketlini koolist direktori vastuvõtult, kus tänati parimaid õpilasi ja nende vanemaid. Ja seal oli küll peresid, kes käisid nii kahe kui ka kolme lapse eest :). Meie pere teise ja kolmada lapse kiitused sain lasteaiast ja kõigi kolme arenguvestlused on olnud sellised, et … Ketlin peale enda oma ütles, et talle nii meeldivad sellised asjad. Kellele ei meeldiks kui sind lihtsalt peaaegu tund aega järjest kiidetakse :)

Ja järjekindlalt usun, et kiitmine innustab kordades rohkem….mis kordades, ainult see innustabki :)

Rubriigid: Kärt, Keit Liis, Ketlin, Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele mina ja lapsed

 1. Karin kirjutab:

  Lisaks sellele, et su lapsed tublid on, on nad ka väga ilusad! :) Kärdukas tundub piltidel nii pisike, alati imestan, kui vaatan :)

 2. Mari-Ly kirjutab:

  Sa oled nàost ka peenikeseks làinud :)
  Kiidan ka takka, et ilus ema ja veel ilusamad lapsed! Ja piltidel pole ju ka hàda midagi!

 3. Helena Veetõusme kirjutab:

  No näed, Kallel on ka veel lootust fotograafiks saada (Sinu juhendamise abil :)), väga ilusad olete ja igas piigas on midagi emaga sarnast ka märgata.

 4. Red Whortleberry kirjutab:

  Esimene pilt on fantastiline! Kalle ikka natuke oskab seda asja. Nt Plamen lõikab julmalt kaelast maha, põhimõtteliselt on mul õnnestunud ainult üks kord pärast Sinu pilte ühes lastega pildile jääda, täpsemalt veel ühele pildile… Aga enda vananemisega on küll jube raske leppida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.