Lill

Mis me teeme…

Mis me teeme, mis me teeme…. maal elame :) Naljakas on küll, aga ütleks, et täitsa ära olen juba harjunud. Lapsed harjuvad ka vaikselt. Ahh, et mille järgi ma näen. Näiteks ei kilju Ketlin südant lõhestavalt enam sääskede peale ja rahulikult on isegi tema õhtu lõpuks küllaltki must :)

Põhiliselt tegeleb ta aga kunsti tegemisega. Ükspäev jõudis juba sinnamaani, et otsustas oma kunsti müüma hakata. Et paneb tee äärde välja ja siis inimesed tulevad ja ostavad. Ütleme aga nii, et meie maja juurest sõidab päevas mööda umbes üks 3 autot :)…ei ole just kõige suurem ostjaskond. Meisterdab kah. Ma ei oska enam ammu tema meisterdustele nimetusi anda. Näiteks kleepis vetspaberi papirullile lõngajupid külge ja neile otsa veel paberist välja lõigatud käpad ja sellest tuli mingi loom. Ühele paarile sokkidele kleepis kah silmad peale ja joonistas suu ja kulmud. Ühesõnaga tegevused mida võib ka maal teha :). Meie nõudmisel peab ta vahepeal õues joonistama :)

Molbert ei ole mitte talle ostetud, vaid Kalle rekvisiitide laost laenatud :)

Just paar päeva tagasi sai ta teada, et Leena ema on kusntiõpteja. Selle teadmisega tõusis Leena ema nüüd tähtsaimate inimeste hulka ja talle anti kaasa nimekiri milliseid kunstitarbeid Ketlinile ostma peab…aga see on üks teine jutt :)

Liisu on meil kõige rohkem maalapse moodi ja tema on siin kõigega rahul. Noh samas on ta üldse koguaeg kõigega rahul :)

Tema on see, kes Kallel laudu aitab tõsta ja üleüldse vist Kalle järel kõige rophkem aega õues veedab. Kui kellegiga mängida on, siis mängib, aga saab ka ülihästi üksinda hakkama.

Kärduga on nats raskem, sest kui ikka käia ei oska, siis õue ei saa. Meil maja ümbes nii palju klaasikilde, et roomata pole siin küll kuhugi veel. VEEL :)

Tema üldse vist natuke harjub veel selle suure majaga. Ehmatab ära kui kõik kuskile kadunud on ja teeb kohe hädakisa. Õue üritab ka minna, aga trepist kaugemale pole veel riskinud minna. Kui keegi ainult tassiks, tema oleks nõus süles ükskõik kuhu minema. Ütleme nii, et sellele oleks pidanud varem mõtlema, nii 3 kilo tagasi ;)

Kalle on nüüd päris palju kodus olnud ja tema teeb koguaeg tööd. Nende tööde nimekirja, mis siin kõik teha tahavad on niiiiiiiiiiiiiiiiii pikk, et lõpp paistab seal kuskil kolme aasta taga. Ärkab hommikul vara ja siis kui meie juba magame värvibe tema ikka veel kuskil midagi. Ütlemata tubli!

Mina…mina istun arvutis ja teen tööd. Kodus või kodust kaugemalt. Unistan järgmisest suvest kui ma aeda saan kujundama hakata. Vaikselt tegelikult loodan, et juba sellel aastal. Kodust kirjutan ka üks teine kord….

Rubriigid: Kärt, Keit Liis, Ketlin, kõivud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele Mis me teeme…

 1. kukupai kirjutab:

  Võin kogemusest öelda – neid klaasikilde saad veel aastaid korjata :( Suure osa korjad nüüd, aga üksjagu lihtsalt poeb peitu. Minul ripub õunapuu küljes lausa kilekotike, nii kui mõni killuke jälle päevavalgele poeb, rändab sinna. Prügipäevaks on seal päris palju alati…
  Aga lapsed selles metsikus aias on priimad :)

 2. A kirjutab:

  mõnusaim idüll :)
  ja endiselt – liisu on nagu ilon wiklandi joonistuselt maha astunud :)

 3. Köögikata kirjutab:

  Oi, küll teil on mõnus olemine!

 4. Inx kirjutab:

  Rõõm lugeda, et Ketlin on kunstipisikuga :p siis on see veel midagi ühist, mis meil temaga peale sünnikuupäeva on :)Maal vabas looduses on maalimiseks inspiratsiooni rohkem kui küll ja see on nii vahva, kui lapsed saavad sedasi asjatada :) Minu tütre kunstianded väljenduvad elamise seintel ja aknapaledel :P
  Vaatan alati pilte ja mõtlen, et te peaksite ju kusagil minule lähedal elama, kohadki nagu tuttavad…aga mitte ei tule ette, kus :)
  Kõike kaunist teie perele sinna unelmate kodusse :)

 5. soodomakomorra kirjutab:

  Too pikk valge kleit Liisu seljas keset seda veel inimese poolt töötlemata loodust on eriti stiilne:)

  Kui õu saab “korda”, siis ei pääse kleit ka enam nii mõjule:)

 6. Sille kirjutab:

  Hästi vahvad tegemised ja hästi vahva kodukant ja kodu ja mõis ja hästi vahva noh! :P Päikest teie perele!!! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.