Lill

mütsid

Kunagi kui Kärdukas ei olnud veel sündinud ja sõbranna Külli tegi oma Lennale beebiteki, siis pidin mina tegema kohe samasuguse. Samas oli kohe näha, et kududa-heegeldada oskamine on ainult pool. Kui ikka tema tegi, siis nägid need välja nagu poes. No ja eks loomulik jätk oligi POOD :).  Sellest ajast peale olen talle vaikselt survet avaldanud, et tuleb ikka mütsikesi ka teha. Ei võtnud vedu. Kohe 2 aastat ei võtnud kuni nüüd sügisel kui ma tema pere pildistamiseks üles rivistasin ja tasuks mütse hoopis nõudsin :). Nüüd on mul juba valik käes ja edaspidiseid tellimusi panen juba vaikselt kirja. Nüüd te siis teate, kust kingitusi saab – Külli käest :)

Mul oli üks kindel soov – mütisd peavad olema nagu mütsid :). Ikka nii, et isegi tahaks pähe panna :)

Ja egas ma isegi saanud käed rüpes istuda. Kui ma oma lõngavarusid Küllile jagasin, siis hakkasin endalgi näpud sügelema ja nii ma siis võtsingi osad lõngad tagasi ja tegin ise kah mõned. Ühe mütsiga oli naljaks. Kui me seal parasjagu lõngu jagasime ja muuseas kõrvalt arutlesime, mida ühest või teisest teha võiks, siis täitsa naljakas oli pärast kahte väga sarnast mütsi võrrelda :)

Internetis jäi pilk peale veel kahele mütsile ja need sai ka ostukorvi pistetud. Suured tänud Kairile. Sõbranna Eveli on ka kunagi ühe kudunud ja no kui siis juba. Käisin 2 päeva järjest lõnga poes ja ei tulnud sealt midagi tühjade kätega tagasi :).

Samal ajal kui ma oma beebiaksessuaaride tagavara täiendan, tehke teie beebisid :). Osad uued mütsid on ka juba beebide peas üles võetud ja eks ma varsti jagan neid teiega ka!

Rubriigid: Krista. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele mütsid

 1. Pingback: Mõistus on külmunud « frikaTellide tegemised

 2. Külli kirjutab:

  Bueno, Krista bueno!

 3. Leevi kirjutab:

  Hakkate siis beebisid “ehitama” :)

 4. Krista kirjutab:

  Leevi – sinna käivad päris beebid alla :)
  Maris – ma püüan olla jah

 5. Leevi kirjutab:

  On alles kollektsioon! :) Peaksid neid kodus vägevalt eksponeerima. Mingid asjad alla ehitama. Nii lahe oleks! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.