Lill

Ootusest…

Ma kuidagi ebaõiglaselt harva kirjutan beebiootusest, kuigi tundub, et neid pilte teen vist kõige rohkem. Eks see selline kahe inimese omavaheline salaarmastuse lugu on ja tunded on tavaliselt laes nii minul kui neil ja tundub, et kui kohe sellel hetkel postitust ei tee, siis on juba beebi kah käes ja ärapildistatud ja mul siin kodus lastekarja sees on neid beebipostitusi kuidagi lihtsam teha.  Aga nüüd lappasin natuke kausta ja jäi silma… ;) …. ja üle väga-väga pika aja olen üksinda kodus

Ükspäev kui ma mõtlesin, et kuidas mul ikka klientidega veab, et kuidagi sobib väga hästi, siis selgitus ongi ju väga lihtne. Nad tulevad ja loevad, saavad minu pere ja mõtetega tuttavaks ja kui me mätshime ;), küll siis ükskord elu meid kokku viib.  Samamoodi ka Maris mulle kirjutas. Kui algul sobivat aega otsides valisime tema elu esimese emadepäeva õhtu, siis asjad ei tahtnud niimoodi minna. Ma nimelt rentisin stuudiot ja stuudioomanikud otsustasid päris äkki, et nad panevad stuudio hoopis suveks kinni. Ühest küljest langes kivi südamelt, sest eks mul endal oli ka plaan suvel stuudiosse mitte eriti sattuda ja niimoodi oligi kõigile lihtsam. Teisest küljest tuli aga juba kokkulepitud klientidele uusi aegu ja kohti otsima hakata. Asusimegi Marisega graafikuid klapitama ja no kuidagi ei tahtnud sobida kui lõpuks leidsime vist parima aja. Nemad said minu sealse stuudio kõige viimasteks klientideks. Mul endal oli tunne nagu beebiootajal. Kohe homme pole enam seda turvalist tuba ning samas ootavad ees vägagi põnevad ning emotsioonirikkad kuud.

Küsisin luba, et teha kõike seda, mida just see koht lubas, viimast korda ning ma usun, et me veetsime täiusliku tunnikese ja natuke veel peale… isegi muusikavalikuga olin ma enda teadmata täppi pannud.

Rubriigid: beebiootus, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele Ootusest…

  1. Leevi kirjutab:

    Kuidagi nii teistsugune. Väga ilusad! Inimesed paistavad olevat tõeliselt soojad ja armsad ja see lisab piltidele kohe palju juurde. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.