Lill

otsivad uut kodu

Täiesti ilmselgetel põhjustel ei ole meie lapsed nõus ära andma mitte ühtegi kassipoega. Igal hommikul jooksevad nad neid vaatama ja kassiemaga kurjustama, kui teised üksinda on. Igaüks haarab hommikusteks multikateks ühe karvakera kaasa ja alles minu kuri hääl sunnib neid tagasi viima. Kahjuks või õnneks ei ole meil aga mingitki plaani neid poegi omale jätta ja juba on väike huviliste ring tekkinud. Kuna kõik suure tõenäosusega siia satuvad, siis nüüd võib oma pojakesed kaasa võtta.

Kes meil siis siin on :)

See on üks 2 nädalat vana pilt, kus ma üritasin neid korvi panna ja siis nunnut pilti teha. Vot ei vaadanud nad midagi armsasti üle korvi ääre kaamerasse :)

Täna hommikul tegin uue katse. Igaüks, kes üles ärkas, pidi mulle kassiga poseerima

See vist meie pere kõigi lemmik. Hästi rahulik ja alati jääb süles magama. Meil siin ükskord käis “ekspert” vaatamas ja see peaks poiss olema ;). Valgetest on pisem ja kui Kalle peaks lubama meil ühe alles jätta, siis mina jätaks tema :).

Ahjaa…Ketlin kutsub seda kassi inimsõbralikuks :)

Sellel poisil on kõige rohkem nimesid. Tema on kõige pisem ja kui nende tuppa minna, siis tema tuleb alati juurde ja paneb pea jala peale. Tema on laste lemmik number üks.

Järgmisena ärkas Liisu ja tema pidi tooma kohe 2 valget korraga. Nemad on minuarust kõik ühesugused. Üks on natuke väiksem kui teised, aga muidu on sellised suured lumepallid :). Kahel on pea peal väike hall tutt, aga teistel pole vist sedagi. Valged panevad kõik plehku kui vähegi võimalust on. Nad on meil eraldi tuppa pandud ja väike barjäär ees. Ma olen täitsa kindel, et üks valgetest oli esimene, kes sealt üle tuli :).

Kaks on poisid ja 2 on tüdrukud.

proovisin täiesti edutult ka kõigist koos pilti teha…

Ja nüüd Kärdukas. Tema käiks hommikust õhtuni mõni poeg kraena kaelas ringi, kui ainult lubataks. Kui algul oli ta nats nagu karmi käega, siis tänaseks päevaks ta ikka väga püüab. Hoolimata tema kõhuli viskamisest ning ülikõvade detsibillidega protsestist võeti tal kass ära iga kord kui ta teda kaelast kinni hoides üles üritas tõsta. Kuigi ta väga püüab ja võtab kenasti kaenla- ja pepu alt, siis omapead nendega teda ikka jätta ei julge.

Kusjuures kõik pojad on temaga üllatavalt leplikud.

Kuna nad meil elavad kõige hämaramas toas, siis ma nats üritasin tudupilti teha…

Naljakas on see, et sellel päeval kui me nad emavalitud peidukast oma tuppa kolisime ja liivakasti neile sinna panin, käivad nad kenasti potil. Mõni üksik õnnetus on küll ka juhtunud, aga süüdlast ei tea. Igatahes 100 korda lihtsamalt kui inimese potitreening ;). Ema on neile isegi paar korda hiirt toonud ;) Ma küll ei jälginud lõpuni, et kes ta ära sõi, aga näinud nad on. Kui me omale Kassi tõime, siis ta päris kiirelt püüdis meile esimese hiire…

Arvestades seda, milline on ema, siis peaks pojadki olema ideaalilähedased :)

EDIT: Ketlin – kas sa kirjutasid, et hall on inimsõbralik. Kustuta see kohe ära, muidu nad ostavad ta kohe ära.

Rubriigid: minu kodu, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

13 kommentaari postitusele otsivad uut kodu

 1. Mirje T. kirjutab:

  Meie kiisuke on rõõmsalt kohanenud ja kogu maja osavalt vallutanud (kõõlub juba trepil, nii et mul hing kinni jne). Ma enam ei mäletanudki, kui osavad turnijad ja väsimatud mängijad nad on. Igaljuhul pakub ta kõigile palju-palju rõõmu. :) Käitub hästi, sööb kenasti, kõik muud asjad lahedab ka viisakalt liivakasti (hea kodune kasvatus ikka kaasa antud). Suur suur tänu Sulle :)

 2. Krista kirjutab:

  väike vahe finish. Kass käib kodus ehmunud näoga ringi, sest enamus poegi on kadunud. Praegu jälgib kiivalt kuhu tüdrukute lemmik – musttriip ja tema parim sõber lähevad ja hoiab neil kräunimisega silma peal. Ta veel ei teagi, et musttriip ka vaikselt kohvreid pakib.
  Ainuke,kes veel kurvalt teiste kolimist pealt vaatab on üks valge poiss. Temagi tahaks kolida.
  Teised viskavad fb kaudu uutes peredes nunnumeetrit põhja ning tunduvad kõik eluga vägagi rahul olevat :)

 3. Katrin kirjutab:

  Minuarust just see tavaline triibik kõige nunnum! Mul Juss kah täpselt selline ja kui kunagi veel kassi võtan, siis ikka sellise, tiigrise! Kahju, et seekord välja aidata ei saa. :)

 4. Ave kirjutab:

  Oot..huviliste ring on tekkinud, aga mõni veel vaba? Et kes siis täpsemalt? ;)

 5. Jaana kirjutab:

  meil magavad kassipojad täpselt samamoodi. ja lastel ka esimene asi hommikul on tervitus kassipoegadele ja alles siis emmele-issile :P
  raske on neile kodu leida. elu on näidanud, et välimus mängib rolli ja kõige raskem on ära anda “tavalist triibulist”. mina olen uusi omanikke otsinud juba 1,5 kuud… 4-st pojast 2 on leidnud kodu. steriliseerida enne ei saa, kui pojad ära antud ja mamma on 2 nädalat taastunud tissitamisest. nyyd juba vaikselt kardan, et äkki teeb uued enne peale, kui saan need ära antud….

  andeks, et risustasin su blogi.

 6. Katrin kirjutab:

  Liisu on nii oma vanaisa moodi :)

 7. Marit kirjutab:

  Kusjuures Richard ütles kohe, et see tume on kõige lemmikum, sest tema kriimustab kõige vähem :) Peale teie juures käiku on alates järgmisest päevast meil kodus au sees mängukiisu, keda nad kordamööda paitavad. Ning kaklevad, kes saab öösel kaissu võtta. Pidasime isegi konsultatsioone Issiga, aga enne oma maja ei ole lubatud kiisud. Peale seda on jaa. Nii et tuleme hea meelega niisama kiisusid nunnutama praegu. Kuni uue kodu leiavad. Nuuks.

 8. Liina kirjutab:

  Elaks me vähekenegi lähemal:( Meie 4-kuuse kiisu viis hiljuti ära rebane. Seda veel keset päeva, olenemata sellest, et lastearmee väljas põrgulärmi tegi ja me linna ääres elame…Müstika..Nüüd on meie kodu nii tühi ja kohe tahaks valget kiisut siia meile:P

 9. Erin kirjutab:

  Oi, see käib neil väga ruttu. Meie plaanisime oma kassi ära steriliseerida nii umbes poole-aastaselt, et jõuda ennem esimest jooksuaega nagu arst soovitas. Temal aga tuli esimene jooksuaeg juba 5-kuuselt. No õnneks oli tal meil siis tubane ja steriliseerisime ta ennem “õuekassiks” saamist ära.

 10. Merle kirjutab:

  Oi Krista, Sul on ikka nii armsad lapsed ja need kassilapsed on ka vahvad. Teie peret ikka õnnistati, et neid karvakerasid kohe nii palju korraga tuli, aga küll nad uue kodu leiavad! Päikest;)

 11. Liis kirjutab:

  Kahjuks jah on kassid kiiremini suguküpsemad, kui inimesed :D

 12. Krista kirjutab:

  oi tal poleks neidki poegi olnud, kui me oleks osanud arvata, et see niiiiii ruttu käib. Tänaseks päevaks pole ta ju veel aastaseks saanud :). Praegu saab rohtu ;)

 13. Liis kirjutab:

  Väga nunnud pojad aga sellest hoolimata sunnib loomakaitseaktivist minus ütlema, et kassiema võiks nüüd ära steriliseerida.

  Sellised numpsikud aga leiavad kindlasti ülihead kodud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.