Lill

päris eesti pulm

Kui me siia maale kolisime, siis üks minu põhilisi argumente oli, et ma ei pea ju iga päev Tallinnas tööl käima. Väga armas oli sellel suvel, kui mind kodu lähedale pulma kutsuti. Dagmari ja Kristo registreerimine toimuski meie maakonnas :) nii et kohale jõudmine oli kiviga visata. Juba kaugelt tundus koht, et üks rahvusromantiline pulm võiks just sellises kohas toimuda. Teel sinna nägin pildistamiseks sobivaid viljapõlde ja kruusateed. Sellel hetkel ma veel ei teadnud, et ma mõtlesin just täpselt õiges suunas.

Kui ma aga pruudi kleiti nägin, siis oligi kõik nagu õiges kohas. Nii kaua kui pruutpaar ennast valmis sättis, tegin talumuuseumile ringi peale, et vaadata kus pilti teha võiks. Ilm oli äärmiselt fotograafisõbralik. Päike ei paistnud, aga mõnusalt soe oli…. ohh ikka raske on praegu kell 4 pärastlõunal mõelda, et varsti jälle on see aeg, kus päike on samal ajal keset taevast  :) …aga tagasi suvesse

Jalutasime ja istusime ja jalutasime ja vaatasime kuidas me vaatasime :)

See talumuuseum oli kui fotograafi unistus, seal oli põnevaid ja imelisi tausta igal sammul. Kõike rohkem ja kaunimalt…

Nende armastuslugu oli ikka tõeliselt siiras. Tegelikult abiellusid nad juba teist korda. Esimene kord oli siis, kui nad olid vist 11 aastased. Neil oli selle kohta isegi raamitud tunnistus, kuhu püüdliku lapse käekirjaga olid nimi ja sugu ja kodune aadress üles märgitud. Viljakõrrest sõrmused ka kenasti alles. Kui ma õigesti aru sain, siis leidsid nad teinetesit siiski alles pärast kooli, aga ometi nii armas, et neil kunagi oma lastele midagi sellist rääkida on.

Me jõudsime ikka autoga ka võiljapõldude juurde sõita ja kuigi ähvardas mitu korda sadama hakata, hakkas sadu alles siis kui pidu peomajas juba käis.

Kui ma seda pilti vaatan, siis ma ise ka imestan kuidas see tehtud on :) …aga nop ju ma siis olin osav ;)

Igatahes olid nad kahekesi väga armsad ja ma olen täiesti kindel, et neil tuleb õnnelik elu!

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele päris eesti pulm

 1. Red Whortleberry kirjutab:

  Krista, Su areng ON vapustav! Inimene teeb lihtsalt nii õiget asja!

 2. Krista kirjutab:

  Pille – on jah! Minu arust on see just selline koht, kuhu perega minek tuleks suvisesse kalendrisse sisse kirjutada …näiteks teel Pärnusse väike sissepõige

 3. Pille kirjutab:

  Kas pildid on Sillaotsa talumuuseumis tehtud? Väga -väga ilusad.

 4. Inga kirjutab:

  mulle väga-väga meeldib see pilt, mis on sõrmuste kõrval… muinasjutuline!
  ja kordan end – mulle väga-väga imponeerib Sinu areng!

 5. A kirjutab:

  miskipärast läksid silmad neid pilte vaadates uduseks :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.