Lill

päris kodu

Kui laps sünnib, siis räägitakse, et kõige tähtsam on ema ja armastus. Lasteias, koolis räägitakse, et kodu toetus ja hool on kõige tähtsam. Natuke aega tagasi rääkisin ühe naisega beebimassaazist ja ta ütles, et kui võtta ära vanemate probleemid, siis on ka lapsega kõik korras. Juba ligi 20 aastat tagasi nägin, et ühe sportlase edu, kes tahtis tippu jõuda, taga pidi olema toetav teinepool. Ühesõnaga juba pisikesest peale on vaja kedagi, kes usuks, toetaks ja hooliks ja kui see on olemas, siis no super… Lapsed, kes päriselt ka ei kakle ja kiskle, kes kallistavad, musitavad  :)… ja kui neil on veel sellised vanemad, kes on neile sellise kodu teinud – millise lapse loovus ei lendaks siis seitsmendas taevas…

minu väike assistent vibreeris vahepeal ees ;)

Rubriigid: kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele päris kodu

 1. Anonüümne kirjutab:

  marta palus, las tema isa tuleb teeb minu tuppa ka sellise :-). Ma ise tahaks ka.

 2. Krentu kirjutab:

  See pilt, kus Helena (kui ma nüüd vanema õe nimega ei eksi) on oma emaga, (kohe väikse õe ja ema pildi all) – see võttis mul pisara silma kohe.

 3. Liina kirjutab:

  Nii ilus! Super-ilusad pildid ja südamlikult kirjutatud. Aitäh jagamast, Krista!

 4. maris kirjutab:

  väga ilus pere. ja kodu. miks köögist ja elutoast pilte pole, ma tahaks neid kohti ka näha.

 5. Ragne kirjutab:

  See tüdrukute toas asuv mängumaja pani küll vaimustusest õhkama! Super lihtsalt :) Ja pildid ka muidugi väga meeleolukad!

 6. soodomagomorra kirjutab:

  ma lugesin, et lapsele ei ole vaja muud kui vanemate armastust ja turvalist kasvamiskeskkonda . Et kui need on olemas, siis on kõik olemas.
  Enam lihtsamalt ja õigemini ei anna seda vist öelda.
  eks ole?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.