Lill

Pärtel

Ehh, elu on nii mõnus. Mida rohkem ma kirjutan, seda minumad kliendid minuni jõuavad, seda lahedam on töö tegemine ja seda rahuldustpakkuvam on tulemus. See ju ongi elu eesmärk. Pisikese Pärtli juurde jõudsin väikese hilinemisega. Kusjuures  nii kehva kui seda ka tunnistada ei ole, siis kõik sellised vabama graafikuga töödele kipun ma natsake hiljaks jääama, aga kui on ikkagi pulm või ristimine, siis olen vara kohal. Äkki see mingi enda sisetunne, et ega inimesed omas kodus nii kella ei vaata ja pigem on just viimasel minutil vaja veel seda teist ja kolmandat teha, aga pulmapäeval tahaks, et inimene oleks kohal veel enne kui jõuad sellele mõtlema hakata, aga kui ta hiljaks jääb, mis siis…

Aga ega ma meelega ja püüan ennast parandada ja ega ma siis alati ka hiljaks ei jää :)

Kui ma Pärtli ajutisse imepisikesse koju jõudsin, siis öeldi kohe, et ninnu-nännu ei taha ja võiks olla selline särtsakam. Noogutasin ja ütlesin, et ahahh ma siis teen, mis tahan :) ja nagu ma just natuke aega tagasi ajalehest lugesin, et kui pulmafototrend läheb rohkem vabalt kulgeva loo jutustamise teed, siis just sellised perepildistamised on ka minu lemmikud. Jaa muidugi ma suunan ja käsin lõuga pöörata, aga ikka vahele sellised nö kaadritaga klõpsud ka ja need kuuluvad kindlalt mu lemmikute hulka :)

Ja ikka nagu papagoi selle kodu teema juures. Ma usun, et ma üldse ei liialda kui ütlen, et pool sessiooni toimus meil a la 4 ruuduses köögis, sest nagu ma ei väsi kordamast – beebi on nii pisike ja tal pole palju ruumi vaja :), aga see pisike on tema lühikese elu teine köök juba ja kuna see ka ajutine, siis tulevikus on hea elukohti lugeda, kui on olemas pilt…aga vot kui ma olin kaks nädalat vana, siis me elasime veel seal ka :)

aaa pildid ka…

Rubriigid: beebid, kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Pärtel

  1. Lennuk kirjutab:

    Missugune imearmas beebi!!!!!! Lemmik!

  2. Külli kirjutab:

    nii ilus poiss! Krista… kas ei pane mõtlema, no nii ilus poisi näoga poiss :) no mõtle nüüd… põllumees…

  3. Jaana kirjutab:

    Jummel küll, kui armas poiss ja tema vanemad ja kui ilusad pildid! Võlur oled, Krista ja ma kohe kirjutan sulle ühe töö asjus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.