Lill

peaauhind

 img_7363.jpg

Kui Ketlinil kunagi ammu sünnipäev oli, siis ta sai kingituseks jalgratta raha. Kunagi hiljem käisime siis talle tema ratast ostmas. Kuna see on Ketlini esimene ratas ei oska ta veel seda millegagi võrrelda ja üleüldse ei avaldanud ta ratta koha pealt nii suurt vaimustust kui me oleks osanud loota.

Siiski käis ta aegajalt rattaga kuiva trenni tegemas ja kui meelde tuli, siis näitas ka ratast kõigile külla tulnud inimestele.

Nüüd aga läksid ilmad nii soojaks, et ratas tuli õue ajada ja päris tegudele asuda. Esimene hoog lõppes kõhuli maas ja mokk lõhki nigu jänesel… jäätis söödud, ei tahtnud ta siiski enam proovidagi.

img_7360.jpg 

Ootasime 2 päeva ja pärast vestlust kuidas kõikidel tema sõpradel ja muidu lemmikinimestel on jalgrattad, tahtis ta ka proovida. Nüüd jäi minu ülesandeks turvata nii kaua kui tema vänta kõikutas ja pedaalidega edasi-tagasi kolistas. Sõitmiseks on seda küll veel vara nimetada…. aga noh, kui ükskord selge ega siis enam ei unusta….

Küll aga oli ta valmis oma rattaga poseerima… ja lõhkise moka saime pildile juba paar päeva tagasi, kui asi oli ikka väga tublisti paranenud

img_7320.jpg

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

9 kommentaari postitusele peaauhind

 1. mermaid kirjutab:

  Väga äge ratas!
  Vaadake sõbranned, et te neid siis omavahel segamini ei aja :)

 2. Katariina kirjutab:

  :-)
  Ja tal on kõva eeskuju ka ees.

 3. maris kirjutab:

  Katariina, Liisa ongi vana kala, kuna ta on ju ka pool aastat vanem kala.

 4. Liisaema kirjutab:

  Ma olen ka täiesti pettunud, ei tea kas poodi tagasi viia ratas või panna kapiotsale… Liisa võõraid rattaid vaatas juba eelmisel suvel ja ei tahtnud ratastest lahkuda. Nüüd, kui oma ratas on toas, siis vaevu vaatab selle poole. Vahepeal ikka käsutab ennast sõidutama, aga siis paneb enamasti pidurit!
  Me ei jäta jonni!

 5. maris kirjutab:

  ketlinil ei ole kiivrit, aga ta meie nõudmisel ostab selle kohe. ma valisin isegi juba välja…. sobib vöga hästi rattaga.

 6. triin kirjutab:

  Siis on Keitlin küll vapper, kui nii ruttu peale kukkumist jälle ratta selga julges minna. Meil Leena sai esimest kelguga mäest alla lastes sai huule katki ja järgmine kord istus ta kelgule järgmisel talvel.

 7. Katariina kirjutab:

  Kindlasti on Ketlinil ikka kiiver ka, lihtsalt ei ole pildil peas?
  Liisa on ikka juba vana kala teiega võrreldes :-) Edu!

 8. maris kirjutab:

  mermaid kunagi meie blogis küsis, et kas leevikese rattast pilti ka näeb. nüüd ma võin vastata – siin näebki, leevikesel on täpselt samasugune.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.