Lill

Piip ja Tuut

Meie lapsed on esialgu olnud sellised, kes eriti kedagi ei fänna. Ei ole meil olnud Lotte maaniat ega ka Pipiks pole keegi kehastunud. Äärmisel juhul kui vaja, siis valib Ketlin printsessi rolli, aga seda kui vaja. Mis muidugi ei tähenda, et neile erinevad tegelased ei meeldi. Meeldivad küll.

Mulle meeldivad mudilashommikud kirjanike majas. Seal loetakse lastele raamatut ette ja vahepeal lauldakse/tantsitakse. Sellel aastal oleme sattunud sinna juba 4 korda. Liisu, kes esialgu arvas, et seal alati kas ongi Pipi või Piip ja Tuut, hakkab juba vaikselt leppima, et mõnikord lihtsalt mõni onu istub ja loeb.

Seekord aga…ohh seda rõõmu olid jälle Piip ja Tuut. Ütleks, et mulle väga meeldis kuidas seekord raamatut loeti. Ma ei tea kuidas Piip seda tegi, aga ta luges poole tunniga terve raamatu ette, keeras aga aktiivselt lehti ja jutt jooksis kenasti. Kusjuures lehte pööras ta minuarust peale iga kolmandat lauset, aga ühel lehel oli umbes 10 korda 3 lauset…vähemalt.

Lastele ka meeldis. Eriti Kärdule, kes sai ringi keskel üksinda seen olla :). Kuna meil Kalle tunneb neid klõune ja mul täiesti juhuslikult oli fotokas kotis, siis tegime koos pilti ka :). Ükskord kui Pipi oli, siis nad seisid niisama Pipi kõrval, aga keegi pilti ei teinud :)

Mulle need klõunid meeldisid kohe nii väga, et kui tüdrukutel sünnipäev oli, siis ma tahtsin nad üllatusena sinna kutsuda…aga nad kahjuks ei saanud tulla. Äkki kunagi teine kord :)

Praegu plaanime minna estonia talveaeda nende etendust vaatama minna…

Neil klõunidel on omal ka kolm last ja minuarust tuleb see ainult kasuks ;)

Rubriigid: kõivud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Piip ja Tuut

 1. Brit kirjutab:

  Kärt on superarmas!

 2. Köögikata kirjutab:

  Meile ka Piip ja Tuut väga meeldivad.
  Aga ma siin hakkasin mõtlema, et see on vist tänapäeva laste puhul juba lootusetu loota, et mõni neid ka korralikult klOunideks nimetaks…eriti, kui laste tutvusringkonnas on mõni rahvusvahelises keeles kõnelev laps.

 3. maris kirjutab:

  novot jah laste maitsed on ikka erinevad. kui meie kirjanike majja lähme, siis leevike alati uurib enne, et ega juhuslikult piipu ja tuutu pole. et kui on, siis tema ei tule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.