Lill

pildistamine meie juures

Minult ikka ja jälle küsitakse, et tahaks tulla stuudiosse. Ma olen siis alati dilemma ees, et kas öelda, et mul ei ole stuudiot või siis küsida, et mis see stuudio teie jaoks tähendab või kas sobib meie kodu ka stuudiona. Mõnikord ma küsin, mõnikord ei küsi ka. Üks kord on ainult vastatud, et jah me tahaks seda valget tausta ja siis värvilist ka, aga mingit sigrimigri mööblit küll kuskil taustal näha ei tahaks. Siis on jah selge, et oma kodu väga pakkuda ei ole mõtet :). Teinekord inimesed nagu kardavad, eriti nädalavahetusel, et kuidas nad nüüd tulevad niimoodi meie pere puhkepäeval meie koju…..aga see ei ole nii.Meie perel ongi nädalavahetusel tööpäev ja tulebki just julgelt tulla ja just meie koju ja just laupäeval. Noh suvel muidugi on laupäeval raske tulla, sest mind pole kodus…aga siis jälle näiteks pühapäeval :).

Meie pere pärdikutele meeldib ka kui meil “külalised” käivad. Nemad saavad ohjeldamatult elektroonikaseadmetes olla, ilma, et keegi kobiseks ja alati neile meeldib piilumas käia, et kes nüüd tulid. Just nädalake tagasi leidis Kärt omale sõbra ja siis oli ju lahkumine päris keeruline. Kusjuures tundub, et see lahkumine on siis alati keeruline….ei taha ära minna, niii vähe, ma tahan veel siin mängutoas olla….noh seda räägivad need, kes rääkida oskavad :) tittede kohta ma ei oska öelda, aga jällegi kui omal suuremat õde-venda kaasas ei ole või üldse olemas ei ole, siis sobivad tihti meelelahutuseks ka meie tüdrukud.

Mulle ka meeldib kui meil käiakse. Loomulikult sama päeva hommikul ma mõnikord nii ei arva, sest oleks, et ma oleks viitsinud eelmisel päeval kõik ära koristada, siis oleks ok….aga tavaliselt ma ei ole ja siis ma teen turbokoristust ja mitte miski ei motiveeri kiiremini koristama kui see, et kohe tulevad külalised :).

Talvel muidugi saavad peaaegu kõik meie veranda akende reklaampildid, aga kohe-kohe saab jälle õue kolida, siis noh….siis saab väljaspoolt reklaampilte. Aga no meil on ilusad aknad ka, palju ilusamad kui valge taust :). Ju ükspäev mul ikka tuleb siia õue peale eraldi stuudiotuba ka, aga äkki tuleb midagi muud…. igatahes. Siis kui päevas oli umbes 3 tundi valgust, siis me tegime selliseid pilte….

Rubriigid: beebid, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.