Lill

pisik

Sa ju võid seda tagasi lükata ja vaka all hoida, aga kui see on ikka sees, siis ei saa selle vastu midagi. Käsitööpisik elab minu sees. Nii palju suudan ennast juba tagasi hoida, et lihtsalt tegemise pärast asju ei tee, vaid et kui ikka tõesti juhtub silma-kõrva midagi sellist, mida pole veel proovinud, siis prooviks ära. Paar aastat tagasi kui ma kaltsuvaiba kursusel käisin, siis jäi alles mõned suured rullid kangajääke, mis selle jaoks varutud olid. Seisid ja ootasid oma aega. Kuni ükskord Soomes ühte pisikesse poodi minnes oli üks kuduja just omad vaibad sinna müügile toonud. Läksin ja vaatasin kohe lähemalt, samal ajal kui tema hinasilte neile juurde kirjutas ja näe…ideeussike hakkas urgitsema. Esimese hooga püüdsin ideed sõbrannale maha müüa, aga lõpuks andsin ikka alla ja proovisin ise ka. Ei võtnud üldse palju aega, eriti veel sellele mõeldes, et kui esimese valmis sain, siis avastasin, et a la kolmandal ringil on väga suur viga ;). Mõnes mõttes hea kah, sest kuna valget ikka terve vaiba jagu ei olnud, siis kompunnisin seda pruuniga paremini.

Õnneks mõned rullid ootavad kodus veel, enne kui nüüd peaks vajadus tekkima uute järele minna ;)

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele pisik

 1. Erin kirjutab:

  Väga lahe! Ma olen ka tahtnud midagi sarnast teha. Kusagil olen kunagi üht pilti näinud päris suurest taolisest vaibast. Aga siiani on minu idee ribade puudmise taha jäänud.

 2. Eve kirjutab:

  Mõnele on ikka seda annet antud kamaluga, vaata ja kadesta heas mõttes :) Kui mina midagi teen, ei tule kunagi nii korralikult kui ma sooviks ja sinna nurka see asi siis jääb.
  Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Ma ikka imetlen teie tänapäeva-bullerby kodu ja ohin. Eriti kui minu pruunil diivanil vaatavad mulle just praegu vastu hapukurgitükk ja banaan, kerkib Sinu kodu-osa blogi vaadates mu kulm üsna kõrgele ja mõistus ei võta, kuidas saab väikeste lastega kodus olla kõik nii helge ja valge. Ilmselt on asi väikestes korralikes tüdrukutes, kes teavad, et sööki laiali ei tassita… Jah,küllap see just nii ongi :)

 3. Krista kirjutab:

  Kusjuures eile ütlesin lastele, et näed minge suurde voodisse, siin on igale ühele raamat ja lugege ja siis jääge magama, sest mina nüüd heegeldan :) Keegi alla ei tulnud ja magama nad jäid :)

 4. Külli kirjutab:

  ütleme, et eks sõbranna on ka 100ga müüdud. aga sõbranna vaevleb sarnaste piinade käes mis sa tõid välja paar postitust tagasi – neid tegelusrindeid kus möllata, aina lisandub… aega paraku mitte…. ja nii mõned müüdud ideed ainult raiuvad kuklas – võta aega ka selle jaoks , võta aega…, võta aega…. lapsed karjuvad, toad on sassis, peenrad rohus… aga ideid muuskui kerkib.. :D

 5. Katrin kirjutab:

  Super idee! Mina tahan ka nüüd proovida! Järgmised kaltsud ei lähe enam mehele garaaži vaid ribastamisele :) Kui suure heegelnõelaga tegid?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.