Lill

pool see ja pool väljas

Ma olen vist juba mitu korda kirjutanud, et meil selline oma naiste nurgake, kus kõik fotohuvilised jutustamas käivad. Enamus ajast saame kenasti läbi ja aitame üksteist nõu ja jõuga. Teeme koos pilte ja pärast patsutame üksteisele sõbralikult õlale ning ei väsi kinnitamast, et maitsed on erinevad. Siin kohal lehvitan teile kõigile!!!! Kõik on meil seal ju tublid ja seda enam on mul hea meel, kui keegi neist jälle mind välja valib, et oma pere minu kaamera ette sättida. Siretiga otsisime pikalt sobivat aega ja ütleks, et hästi tegime, et aega kulutasime :) Ühe teise pere peal sai juba testitud varianti – pool stuudios ja pool väljas. Kui ikka ilm soosib ja lapsed sobivas vanuses, siis miks mitte… ok kui mul seal stuudios ühel päeval on päris mitu klienti, siis kõigiga niimoodi sisse-välja joosta küll ei jõuaks ja ükskord näiteks me ühe kliendiga pidime poole pealt tulema stuudiosse tagasi, aga näed ei jõudnudki ;). Kuna aga Sireti pere oli viimane, siis hea meelega pakkisin kõik poole sessiooni pealt kokku :)

Seekord alustasime stuudiost ja kasutasin meie uut ja uhket põrandat. Mul veel tahab natuke harjumist, aga küll ma ükspäev tast parima välja võtan :)

edasi tuli kiire kostüümivahetus ja läksime tiigi äärde…

Kui me pildistamise lõpetasime, siis Siret nii kenasti ütles, et tema tagasihoidlik inimene ja ei tahaks pilte minu blogisse. Kui ma pildid valmis sain, siis küsisin igaks juhuks uuesti ja ise hoidsin pöidlaid ja varbaid ….. ja lubaski :)

Mul nii hea meel kohe, sest nende peres on seda õnne ja armastust ja ilu kohe suuuuuure kulbiga jagatud ja noh…päike oli ka õiges kohas :)

Rubriigid: õues, pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele pool see ja pool väljas

 1. Ruth Ivask kirjutab:

  Suur-suur aitäh Sulle! Selle sooja tundetulva eest, mida Sinu pildid minus tekitasid. Päikest, õnne ja armastust!

 2. Ilusate fotode fänn kirjutab:

  Nii-nii ilus perekond ja see naine on ka lihtsalt niii vapustavalt ilus, nii et ma arvan, et ta tegi väga õigesti, et lubas need pildid avaldada :)

 3. soodomakomorra kirjutab:

  kas see on see siret, kes on hambaarst?

 4. kiti kirjutab:

  nii kena pereema (Y) ja pildid on muidugi väga kenad kõik.

 5. riina kirjutab:

  nii ilus pere! väga kenasti pildistatud :)

 6. Sigrid kirjutab:

  Ilusad pildid, ilusad inimesed ja super armas Matu!

 7. Mari-Ly kirjutab:

  Appi kui armas laps!!! Millised sinised mandlisilmad ja musisuu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.