Lill

pühade lainel…

Terve viimase aasta on Kalle igaks tähtpäevaks omale telefoni soovinud ja ikka on midagi vahele tulnud ja ta pole seda saanud :) …nüüd aga võtsime (nii oleks õigem öelda) asja tõsiselt ette. Tema valis telefoni välja, mina andsin raha ja panin poes kinni ning koos Liisuga käisid nad sellel järgi. 2 päeva enne jõuluvana tulekut. Pikalt arutleti selle üle, et kuidas telefon ikka jõuluvana kotti saaks ja leppisime kokku, et kui jõuluvana kohal, siis paneme ;)

Nüüd nad siis mängivad sellega, kas ühe-kahe või kolme kaupa :)

Lastel ikka omad lemmikud…tühja nad verivorstist või kapsast hoolivad…vot jäätis toob alles õige jõulutunde :)

ja meie jõulutraditsioon. Kõik lapsed tuleb ära mõõta. Me oleme seda juba mitu aastat teinud ja ära kolides kirjutas vanaisa kõik mõõdud seina pealt üles, et saaksime uude kohta ülekanda. Sellel aastal siis seisid kõik seina ääres. Ketlin 110,5 … Liisu 95 …ja Kärt 63 :) …ja käisin vaatamas, et tuleb tõdeda, et kõik lapsed on ühte nägu ja kolmeaastane Ketlin oli 1cm lühem kui kolmeaastane Keit.

Ja täna käisime õues….tegime perepilti ka ja isegi mina sain pildi peale :)

kõik kolmekesi jooksime 10 sekundiga pildi peale ja pärast klõpsu vaatama, et mis sealt tuli. Kalle ja Kärt tulid ikka ka pildi peale…see pilt on paar postitust natuke allpool ;)

Lumememme tegime ka ja kelgutamas käisime ja loomulikult maja vaatamas…

Rubriigid: kõivud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele pühade lainel…

  1. kukupai kirjutab:

    Ma pole tükk aega siia jõudnud, vahva oli lugeda :)
    Ja esimest korda vist nägin Sinu enda pilti ka, oled täiesti tuttav nägu, Nõmmel nähtud küll…

  2. Katrin kirjutab:

    Meil on selline plaan laste mõõtmisega, et paneme need samuti kõik ühele uksepiidale ja kui ära kolime võtame selle piida kaasa. Asemele saab ju uue osta ja panna. Ja siis oma uude koju paneb selle vana koos mõõtudega jälle üles! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.