Lill

puhkus

Viimase nädalaga tõmbasin peaaegu kriipsu alla mõnusalt töisele suvele. Augustisse on veel jäänud paar lubadust ja septembri algusesse samamoodi, aga kuna ma eelmine aasta üldse värviliste lehtedeni ei jõudnud (tõmbasin juhtme liiga hilja seinast välja), siis seekord “ohverdasin” paar nädalat augustist, et ikka mõned pered lehtedesse möllama lasta :)

Kokkuvõtet veel ei tee, sest esimene puhkuse päev ja pool teistki läks tõsiste võõrutusnähtude nahka… Kui ikka suvi on siiamaani pea ainult töötähe all möödunud ja aed-lapsed omasoodu kulgenud, siis üllatus-üllatus palju on  käest ära läinud. Pool vihmast pühapäeva ajasin peas mõtteid ritta, et millest nüüd alustada ja mis järjekorras asju tegema hakata ning esimesed teod said juba tehtud kah. Üks kindel puhkuseplaan on blogi täita ja on mida jagada…ikka kõvasti on midagi jagada, sest pool puhkusest tähendab seda kah, et ma ona üle pea kasvanud töötlemise hunnikut pean kiirelt vähendama hakkama :)

Ehk siis tuleb nii pildi-, laste-, aia-, kodu- ja ma-ei-tea-mis-kõik-veel postitusi :)

Postituse taustaks siis pildid vihmasest pühapäevast kui me sõime oma aia porgandeid, mis hoolimata 0 tähelepanust on väga magusaks kasvanud. Täiesti puhas öko kraam. Matsutamise taustaks vaatasime Dirty dancingut ….. täitsa mõnus :)

Rubriigid: muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele puhkus

  1. Kadi kirjutab:

    Ülipikad porgandid!

    Ja Kristakene, blogi täitmine ei ole ju puhkuseplaaaan. Madista aias hoopis.

  2. Mari kirjutab:

    Jessuke, Ketlin seal eelviimasel pildil! Lihtsalt superhea tabamus :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.