Lill

pulmadest…

Paar päeva tagasi kui üks pulmaisa meil siin kodus külas käis, läks jutt ka sellele, et kumma töö on pulmas raskem või kumb kulutab rohkem aega. Mina muidugi oma mätta otsast, et kui tal pidu lõppeb, siis pidu ka lõppeb. Mina tulen koju ja enamus tööst alles hakkab. Tema jälle pidavat pruutpaariga aga mitu korda ennem kokku saama. Esimene kord siis kui tehakse esimest valikut ja teisel või kolmandal korral veedab ta paariga kohe pikemalt aega. Noh, et päev ikka saaks täiuslik ja kõik sujuks. Mina jälle vastupidi ei oska enam ammu enne pulmi niisama kokkku saada. Ma vanasti ikka sain…istusime pool tunnikest ja rääkisime ikka sama juttu. Mina tulen kohale ja teen pilti ja mis ja kus ja mida me teeme, seda me saame teada alles samal päeval :) ilm on ikka nii oluline, et parem on ju meil siin Eestis väga lootusi üles küta. Peale selle, ma arvan, ei oska ükski pruut täpselt ette kujutada, mis tunne tal sellel päeval on. Millist pidu ta tahab, seda küll jah, aga mis tunne peaks pildile jääma…ma nüüd räägin, nagu ma oleks mingi ekspert, aga aastate jooksul tahad järjest rohkem, et teaks palju vähem. Just siin ja just praegu teeme nii, sest just selline tuju tuli :)

Ja see poleks ju mina, kui ma siia nüüd ainult ühe pildi paneks…ikka rohkem :) Mina osa oli pisike, tegime ainult väikese jalutuskäigu nii minu hetkel pähe tulnud kohtades kui ka nende valitutes. Kõik oli parim….ja ma vist ikka räägin liiga palju, aga nii lahe on teiste elulugusid kuulata…

Mul on ütlemata hea meel, et sellel aastal siia maani on minu kaamera ette oma tähtsat päeva jäädvustama sattunud ainult minu inimesed ja tundub nii läheb ka suvi edasi…..ma pean ikka  lihtsalt rohkem blogi täitma ;)

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele pulmadest…

  1. Christine Elisabeth kirjutab:

    Kõige ilusam!

    Võrratud pildid!

  2. Kristi Värik kirjutab:

    Kerli on lihtsalt nii ilus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.