Lill

reklaamimine

Inimesed, kes reklaamipause edasi ei keri, näevad, mis toimub selle 5 minuti jooksul. Saad targemaks igal juhul ja mõnel päeval kui pea poes riiulite vahel tühi on, siis tuleb miskit mingil kummalisel põhjusel tuttav ette :). Ja jaaa….kõik teavad, kuidas ja miks see mõjub ja ikka lähed õnge, kõik lähevad kuskil ja millalgi. Meil on jälle olnud hea meel kaasa aidata. Ühel hommikul teed ukse lahti, sada inimest (ok nats liialdan) tuleb uksest sisse, terve päev on hoopis teistsugune pidu ja eriti huvitav on see laste jaoks ning õhtul koristatakse kõik jälle kokku ja ütleme nii, et kõik on pärast veel puhtam kui enne :) ja ühel ilusal päeval kerivad lapsed reklaamipause edasi-tagasi…vaataaaaaaa meie kodu….vaaataaa…meie kodu….ei päriselt on…sa ei saa aru, vaata onjuu meie aken :)

Ma olen nüüd vahel teisigi reklaame vaadanud, kes mõni kodu tuleb veel tuttav ette…üks kord on tulnud, aga siis ma ikkagi kerisin ka kaks korda tagasi, et kindel olla, kas see ikka on see kodu :) …. et siis reklaami peab 10 korda nägema, enne kui miski muu ka silma hakkab kui see, mida ja kes reklaamib :)

See selleks, mis siis juhtub kui need 100 inimesest siin meil külas on. Igaüks teab, mis ta tegema peab ja kõik sujub väga vaikselt, töiselt, rahulikult ja näiteks selle reklaami juures ma ikka siiralt imetlesin seda väikest osatäitjat. Tundide viisi tegi ta täpselt seda, mis talle öeldi ja ma ütlen ausalt, et ma ei kujuta praegu kohe ettegi ühtegi teist nii väikest ja nii tubli…aga nüüd siis 1 pilt ka ;)

Rubriigid: KODU, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele reklaamimine

  1. Krentu kirjutab:

    Nii lahe ikka! Täitsa lõpp, kui palju inimesi on ühe reklaamiga töös. Ükskord me ühes osalesime, siis läks ikka terve päev selle filmimisele :)
    Ja nad panid akna taha valguse, et oleks nagu päev? Väga andekad :)

  2. Krista kirjutab:

    kuna ma ei oska reklaamilinki teemasse panna, siis panen siia :)
    https://www.youtube.com/watch?v=81VK7UnWgBI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.