Lill

Robin

Pisikese Robiniga kohtusin mina ja ka teie juba siis kui ta alles kõhus oli. Ma vist ei liialda kui ütlen, et 1/10 minu kaamera ees käinutest jõuab blogisse ja isegi kui ma olen rohkemate käest luba küsinud, siis kuidagi aeg läheb nii kiirelt, et ei jõua. Nagu jõudis vähe suviseid pilte, nüüd jälle talviseid stuudiotöid. Kui aga midagi on natuke teistmoodi ja juhtub olema ka vaba hetk, siis nagu näete tuleb postitusi nagu saekaatrist laudu.

Pärast talvist meie kodus tehtud sessiooni oli küll vaikselt sosinal öeldud soove, aga tegudeni need ei jõudnud. Kui aga üks soov jõudis tegudeni, siis olin ise ka nii lahke, et pakkusin kohe teisele perele ka – tulge minu juurde koju! Ja ütlemata mõnus oli. Kui üks pere asjad kokku pakkis, sain mina kohe pildid arvutisse tõmmata ja jättes pool lõunat arvuti kõrvale ootama, sai uksel järgmist pere tervitada.

Ise nii rahul, et juba ka on järgmised pakkumised tehtud, seda enam, et paljudele jääb meie kodu, vaat et tee peale :). Kuigi kodus pildistades pean rohkem Kallega töögraafikuga klapitama, sest päris koos Kärdukaga kahekesi ei kujuta veel pildistamist ette. Ma ise siiski arvan, et üks beebi vaataks palju parema meelega Kärdukat kui mind  ja eks suvel on mul siin kolm klouni :)

Uute kohtumisteni…

Rubriigid: beebid, kodus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Robin

  1. Ingrid neljaga kirjutab:

    See sinine müts on nii äge:) Ja võikastiga pilt on lemmik!

  2. Liina kirjutab:

    Need imetamispildid on lemmikud…

  3. Kristi Värik kirjutab:

    Nüüd Sul ju on uus diivan.. Kange kiusatus on suvel tuua enda Smurf sinna peale näiteks oma esimest musikat sööma..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.