Lill

Sõbranna pere stuudios

Kui sõbranna avaldab soovi stuudiosse tulla, siis on mõnusalt lihtne. Tundes tema lapsi tead juba kui pika sessiooni planeerida võiks. Selle pere pisikesed mürakarud kindlasti tunnist sessiooni vastu ei peaks ja isegi poole tunnise lõpus arvasid nad, et liiga, mis liig. Sessiooni lõpuks oli sõbranna ikka päris ära ehmatanud ja ütles, et tal eelmisest korrast on nii positiivsed mälestused ja nüüd siis niimoodi. Ma siis ei pidanud paljuks meelde tuletada, et sessioon ise nägi välja täpselt samasugune ja tema ilusad mälestused on pigem rõõmsalt naeratavate lastega piltidest :)

Artur oli see sõna, mida selle poole tunni jooksul kõige rohkem kuulis. Samas minu kui fotograafi jaoks oli ta puhas rõõma – emotsiooniga pilte rohkem kui kellestki teisest :)

Sellest ma olen juba ammu aru saanud, et palju-palju lihtsam on vanematel aste järgi painduda kui panna näiteks ühte 1,5 aastast tegema seda, mida sina tahad ;). Perepildid nii nagu lapsed tahtsid :)

Eks nad järgmiseks korraks mäletavad ainult seda kui armsalt nad seal koos olid :)

Rubriigid: pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Sõbranna pere stuudios

 1. Ingrid kirjutab:

  ;-) Raudselt jäävad vaid head mälestused. Mul juba praegu on positiivsed tunded jälle suuremad kui vahetult pärast pilditegemist ;-)
  Aga üks on küll oluline … tihedamalt tuleks käia pilti tegemas. Siis on nii vanemad harjunud, kui ka lapsed.
  Ja väga lahe koht on see Fotopesa. Nii armas. No ja rääkimata fotograafist … ikka tippude tipp ja minu üliülilemmik!!!

  Ja Silvia … no eriti tore, et siis läbi oma pere pildistamise oma kalli sõbranna juures leiab mind veel kallis klassiõde. Kohe läksin blogisse ja siis kodulehele ja mul oli nii hea meel ;-)

  Häid ja edukaid pildistamisi täpselt nii kauaks, kui kaua Sa Kristakene sellega tegeleda tahad!

 2. Silvia kirjutab:

  Vaat kust oma klassiõe võib leida :-) Väga ilus pere! Ja ilusad pildid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.