Lill

Sõbrapildid :)

Postkast nüüd päris umbe küll ei jooksnud, aga palju väga armsaid kirju sain küll. Piltude valimine oli ka teistel raske, kes on selleks aastate jooksuli mitu-mitu korda juba käinud ja nii on nagunii pilte palju ja isegi kui on üks kord, siis ma ju tean, et ühe pildi valimine on veel eriti keeruline, kui on pere – kelle ma võtan ja kelle välja jätan. Niimoodi paar lusikatäit enesekindlust ja -usku sain küll juurde, et ma olen õigel teel. Emotsioonide püüdmine on kõige esimene, noh ja teine ja kolmas ka. Milline see kõige kõigem emotsioon aga on, seda nägin ma ju alles nüüd nende piltide pealt. Teen ikka rohkem, mis siis et teistel on ka raske valida, aga kõike ju peabki elus rohkem olema ja kõik ei pea nii lihtne olema :))))

Kes nüüd alles nägi, et sõbrapiltide kogumine oli, siis ma teen väga hea meelega teise postituse veel, neile, kes veel valida pole suutnud :)

sõbrakallid teile kõigile, kes siia täna satuvad!!!!!

Rubriigid: muu, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Sõbrapildid :)

  1. Leila kirjutab:

    Väga mõnus vaatamine! Head sõbrapäeva!

  2. Kristiina kirjutab:

    Suured sõbrakallid Sulle ka, Krista!
    Väga armas postitus ja ilusad pildid kõik :)

    (Kusjuures ma omast arust saatsin Sulle samast seeriast ühe teise perepildi, kus kõik ei jõllita kaamerat vaid vaatavad armunud pilgul beebit :D. Valisin ja valisin kahe vahel, otsustasin lõpuks ühe kasuks ja tegelikult saatsin teise :D Aga kõik on sama head pildid, nii et vahet polegi.)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.