Lill

sünnipäevapidu

Kunagi kui tüdrukutel detsembris sünnipäev oli ja me Kallega kuidagi oma töises greaafikus vaba nädalavahetust ei leidnud, leppisime kokku, et pidu tuleb siis kui jõuluvana on ära käinud ja teisel korrusel remont valmis. Juba esimesel jõulupühal küsis Ketlin, et aga noh millal siis pidu tuleb, tema tahab kutseid tegema hakata. Etteruttavalt olgu öeldud, et ta jõudis teha ikka mitu portsu kutseid enne kui päriselt ka paistma hakkas, et tõesti teisele korrusele äkki saabki ja ühe vaba laupäeva leiab jaanuari kuus küll.

Järgmiseks tegi Ketlin külaliste nimekirja. Leppisime kokku ainult selles, et neid lapsi, kelle nime ta meenutada ei suuda, neid ei kutsu :) Sellest hoolimata sai terve A4 nimesid täis, kusjuures mitte ainult laste. Seal oli ka hulgi näiteks minu sõbrannasid :)

Mõlemad said ka lasteaiast kutsuda nii palju lapsi kui tahtsid. Ketlin kutsus nii vanast kui ka uuest ja ikka rohkem, kui Liisu ütles, et tema kutsub lasteaiast kolm! Vot lasteaia kutseid nad siis voltisid ja kleepisid kohe mitu päeva, kui kõikidele teistele saatsime meili teel kutsed.

Et pidu kenast sujuks hoidsime lapsi kenasti nädal aega kodus, mina pidin ära tegema kõik fototööd ja Kalle ülesanne ülemisel korrusel värvida nii palju kui võimalik :) Lõpuks pidime ikkagi vanaema ka appi kutsuma, sest muu segadus kasvas lihtsalt üle pea :)

Kuna meil Ketlin torkab alati rohkem silma, siis mõtlesin kavalalt, et las Liisu pidu hakkab 2 tundi varem, et tema saaks ka natukene enne tähtis olla. Ma arvan, et see sobis hästi, sest kokkuvõttes oli nüüd ju Ketlini pidu pikem :)

Külalisi tuli palju. Päris lahe oli aknast piiluda kuidas autode rodu muudkui kasvas ja viimastel oli tunne nagu oleks pulma tulnud. Maja on meil aga täpselt nii suur, et peo ajal leidus ikka sellist aega kus mõnes ruumis ei olnud mitte ühtegi inimest. Ma ei pea ennast üldsegi heaks võõrustajaks ja mulle alati meeldib kui inimesed paljude asjadega ise hakkama saavad ja alati leidub keegi, kes märkab ja sinu koos kasvõi viinereid notsuks lõikama asub. Fotoka taipasin kätte võtta siis kui tordi pealt küünlaid puhuti ja kui lapsi trepile üritasime mahutada. Kõik ei mahtunud ja osad ei tahtnud kah, aga trepp oli ääreni täis.

Aga mulle pidu meeldis, kuigi Ketlini kurvastuseks mõned peigmehed olid puudu. Järgmine tuleb suvel kui Kärduke saab 2.

Aitäh kõigile kes mu tüdrukute meele nii rõõmsaks tegid ja nende sünnipäeva peole tulid!

Rubriigid: Kärt, Keit Liis, Ketlin, Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele sünnipäevapidu

 1. Inx kirjutab:

  Meie poolt ka tänud kutsumast ja tõesti oli tore pidu ja tore seltskond ja nunnud lapsed ja ilus kodu :)
  Ja no neid häid lambaid pidavat ju palju mahtuma…..nagu vanasti öeldi :D Kirke ootab nüüd pikkisilmi teid meile mängima :)

 2. soodomakomorra kirjutab:

  kui tausta ei teaks, võiks ju arvata, et isa tõi tööd koju kaasa.

 3. Krista kirjutab:

  Ma täna hommikul lugesin just üles, et palju inimesi siis meie majja vabalt mahub ja külalisi ilma meie pereta oli täpselt 50. Kusjuures lapsi oli vähem kui täiskasvanuid, hoolimata sellest, et üks 8 pealine lastekamp lihtsalt uksest sisse lükati :)

  Autosid oli minu arvestuse järgi 13 :) ja kui ma peol ekslikult arvasin, et Kalle oli traktoristidel korraldusi andnud, siis see ei olnud nii. Nimelt 2 tundi enne peo algust lükkasid traktorid tee kenasti just nii laiaks lahti, et autosid oli mõnus parkida.
  Noh tegelikult teevad nad seda omakasupüüdlikult, et tuisul oleks pikem maa tuisata, enne kui läbitavus nulliks kahaneb… ;)

 4. agne kirjutab:

  no seda pidu ikka andis oodata :) kärsitumad said ikka mitu korda küsida, et kas juba saab … Aitäh kutsumast! Teie maja on ikka täiesti uskumatult suur!!! lisaks sellele, et see väga vahva on. eriti meeldis mulle romantika magamistoas.
  Ja H. arutles tagasiteel jälle sugulastest eemale metsa (põllule) kolimisest :D

 5. Age kirjutab:

  Tublid vanemad! tavaliselt laste sünnipäevad kujunevad ja paisuvad suureks. Uhke pidu!

 6. Katariina kirjutab:

  Tänud kutsumast! Väga lahe oli – alguses tõesti, nagu pulma tuleks – osad näod veel täitsa võõrad ka ning pärast vaiksemalt tiksuda. Vahva ja mõnus. Ja see teie Kärdu on üks iseseisvamaid aastaseid, keda minu silmad näinud on. Pakun, et lausa äkki ainus :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.