Lill

Sünnipäevasoov

Mul tuli üks mõte :) Õigemini kohe mitu mõtet :) Nagu lastele ikka, meeldib ka meie omadele jalgratastega ringi sõita. Pärast seda kui nad siin koduaias on paar ringi ümber kivi ära sõitnud, küsivad ikka, et kas nad postkasti juurde võivad sõita. Üks väheseid sihtkohaga sõite meil siin :) Vahel seal on midagi, aga vahel ka mitte, kuigi see ei vähenda kuidagi nende sõidulusti,  on aga postkastist saadud saak ikkagi midagi rohkemat kui ainult sõidurõõm.

Ma siis mõtlesin, et kuna minul tuleb järgmine nädal uhke juubel, et kuidas seda sõidurõõmu ja sünnipäeva ühendada. Mõtlesin, et korraldan uhke jalgratta matka…aga….;) mulle endale väga ei meeldi sõita. Selle eest postkasti juures meeldib mulle ka käia. Ja siis tuligi selline sünnipäevasoov. Minu armsad sõbrad ja sugulased ja päristuttavad ja blogituttavad ja ka salajased kapilugeijad võiks mulle sünnipäevaks kaardi saata. Sellise päris tigupostiga, ümbriku sees ja mark peal. Lähedalt ja kaugelt. Vähemalt viiekordset rõõmu saaks siis sellest. Saatmise rõõm, saamise rõõm ja lapsed jalgrattaga postkasti juurde sõitmise rõõm :) Kolm last sõidavad – kolmekordne rõõm :)

Mul üks kolmas mõte oli veel, aga seda ma enne ei tahaks rääkida, äkki ma ei saagi ühtegi kaarti :)

Meie postkast asub siis sellisel aadressil

Krista Kõiv

Seli

Rapla vald

Raplamaa 79604

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele Sünnipäevasoov

 1. jaanika kirjutab:

  Väga lahe plaan!Tohib Sinu ideed laenata?

 2. Kerli kirjutab:

  Sa peaksid oma postiljoni hoiatama kirjade voolu eest- ta teab siis suurema koti muretseda :)

 3. SK kirjutab:

  Kas sa postiljoni peale ka mõtled:)?

 4. punanemammu kirjutab:

  Oi, kui vahva mõte…Mulle meeldib samuti saada kaarte (eriti neid, mis on ise tehtud :) )

 5. Inga kirjutab:

  Ja siis Krista saab meile kõigile ilusad kutse sünnipäevapeo tarvis ka postiga saata, ma panen oma aadressi ümbriku tagaküljele, nagu vanasti:))!
  Kallistades,
  Inga

 6. Kadi Voolaid kirjutab:

  See on kiiduväärt mõte :) Oleme oma pisike sõpruskonnaga juba mõned aastad saatnud sünnipäeva- ja jõulukaarte tigupostiga. Minu poeg sai esimese päris kaardi, kui ta oli vaevalt nädalane. Mulle meeldib neid kaarte siis rõngaskinnitusega kokku panna ja tuleviku tarbeks säilitada. Ja iga aastaga tuleb kaarte rohkem ja rohkem :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.