Lill

suurim soov

Rääkigu inimesed, mis nad tahavad, aga kui keegi tahab omale beebit, siis muutub see väga kiiresti suurimaks sooviks elus. Pärast kolme last julgen ma küll öelda, et see on ka minu elu üks ilusamaid ja õnnelikumaid soove olnud. Ja mis on ühele soovile veel parem kui selle täitumine ning kui see veel on kahe inimese ühine soov…siis näete isegi…

Igatahes oli see nii lahe kuidas me stuudiosse pakkimise mõnusalt koduse õhkkonna lahti ja ma väga loodan, et pildid tulid ka just nende moodi. Eriti arvetsades seda, et just pool tunnikest enne neid lõppes suur kangastega lehvitamine :). Kui palju räägitakse fotograafi käekirjast, siis mina olen väga selle poolt, et kui keegi tuleb ainult oma perega fotograafi juurde, siis võiksid pildid olla just selle pere moodi :)

Palun jah tähelepanu tulevasele voodikarusellile. Ni lahedad mehikesed. Ma juba kujutan ette kuidas väikese fantaasia kunagi käima läheb ja ta räägib kuidas ta pisikesena teisel planeedil elas, kus olid suurte silmadega rohelise ja punased mehikesed, sest ta nii hästi mäletab neid :)

Väga armas kohtumine ja beebita tahaks küll väga näha :)

Rubriigid: beebiootus, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele suurim soov

 1. Mari-Ly kirjutab:

  Nii soojad pildid stuudios tehtud! Vàga tubli!
  Ma veel voodis mòtlesin, et ei kirjutanudki siia kiitust aga kummitama jàid need pildid.
  Ja mulle vàga meeldivad need pòrandal tehtud, kaugelt, kus suur jupp pòrandat nàha on!

 2. Enely kirjutab:

  Kiitsin noorpaari pilte juba siis, kui nad neid isiklikult jagasid. Kiitsin ka nende fotograafivalikut ;) Ja avaldasin soovi, et näha saaks ka titepilte sinu stiilis. Lubati kindlasti ka neid teha :)

 3. soodomakomorra kirjutab:

  need unelambad on ühed kahtlased tegelased. need kas toovad või siis viivad une sootuks.
  enne viimase lapse sündi ostsin neid kah piltidena ja nipsasjakestena omajagu ja nüüd varsti juba poolteist aastat tõusen ligi kümme korda öö jooksul.
  Nii, et mina olen teid igal juhul hoiatanud:)

  sul on õigus, on tõesti hästi soojad ja kodused pildid. ja peaosatäitjad on väga loomulikud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.