Lill

Suve algus

Kõik oleks palju palju lihtsam kui mulle meeldiks vähem. Oleks vaimustuses mingist konkreetsest asjast või tegevusest ja juba ma olekski osavus ise ja olekski kätte saanud oma unistuse jne jne. Aga no ma ei suuda. Ikka tahaks seda ja teist ja kolmandat ja neljandat ka. Teiselt poolt süveneb aastatega – ahh, mis nüüd mina või et keda see huvitab. Teed midagi ja siis mõtled, et ohh, kus ma nüüd alles kaagutaks ja siis…ahh mööda läks juba.

Natuke vist ikka võiks. Vahel otsin siit midagi ja siis on nii lahe meenutada, kuidas tited olid tited või kuidas me midagi tegime ja mis siis naljakas tundus.

Nii, et ma ikka püüan nüüd.

Kui lemmiktööaeg on suvi, siis on natuke keeruline samal ajal 3 kuud puhata ja tegeleda nende asjadega, mida teised inimesed puhkuse ajal teevad. Näiteks aiatöödega :). Nii kui silmad kinni panen, nii näen, et mul on maja ümber imeline aed. Nii kui silmad lahti teen, enam ei ole. Maeisaaaru. Kõige pealt paar aastat oligi kõik päriselt kole, siis oli natuke kole, siis oli hooldamata kole. Eelmisel suvel, siis kutsusin abi ja oli isegi natuke aega hoolitsetud, aga ideed ja teostused kõik ikkagi pooleli.

Nüüd siis prooviks, et kui ei teeks ikkagi kogu suve iga päev pildistamise tööd, aga jagaks seda aega natuke aiatöö kasuks ka, vaatame, mis siis juhtub. Kalle juba ütles, et nüüd kui ma olen 3 päeva aias tööd teinud, siis arvan, et olen juba tegija. Selle aja jooksul jõudsin ka näiteks trimmeri ära lõhkuda, nii et ma ei luba midagi. Aga pilti tegin küll, kui oli ilus :)

 

Rubriigid: minu aed. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele Suve algus

 1. Ingrid kirjutab:

  Krista, miks Te enam ei kirjuta!
  Avastasin kunagi selle blogi, harjusin lugema…
  Kahju kuidagi..

 2. Krista kirjutab:

  Ooo väga hea! Hea teada, et nii on ka hea….lehvitan siit oma saarelt!

 3. Elen kirjutab:

  Täielik idüll!

 4. Eveli kirjutab:

  Ma ka mõtlen, et küll oleks hea, kui meeldibki üks asi ja siis sellega tegeled. Aga ei, minul ka. Samas on see ikka jube hea tunne, kui tahaks kõike teha :) Mõtle kui oleks vastupidi, et miski ei sütita :)
  Ma ükspäev kuulasin ühte Ted-talki sel teemal. Selliseid saarte vahel seilavaid inimesi nimetatakse “liminal”. https://www.youtube.com/watch?v=cnooCepNZv4&list=PLt5H2x1JSidIS6i97mzp2ZsVphAfRsYLR&index=1
  See veranda sobib teil maja külge nii hästi, et ma ei saa aru, kuidas seda seal kohe alguse ei olnud.

 5. Kaie kirjutab:

  Hingematvalt ilus ja kodune. Kirjuta ikka kui aega saad, huvitab ikka :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.