Lill

suvetöö

Ma olen omadega täitsa maas :) Kõik ütlevad küll, et ohh pole kiiret ja võta rahulikult, aga ikkagi…millal saab :))) Minu ainuke lohutus on, et paljud teised fotograafid on ka omadega alles juulis. Teisel pool on aga need, kes saavad kekata, et neil on kõik tehtud. Suvi on ikka nii pikk olnud ja ta ikka ei paista veel lõppevat, nii äkki ei tundugi, et juuli oli nii kaugel ;).

Mul on järgmine laupäev hooaja viimane pulm ja kuna sinna tuleb kokku parim sellest suvest, siis ma ei lähegi kell 12 koju :))) Tiina – ja palun mulle ka tuba ;). Pärast olen korralik – vastan meilidele, tõstan tegemata töid tehtud tööde kaustadesse, ühesõnaga ei ole selline udupea ja võtan ennast kenasti kokku ja jään päkapikke ootama…

Ilma pildiseeriata ei saa ju….üks väga lahe pere, kellega ma olen enne juba kohtunud ja nad tulid kenasti kohvriga, nagu ma käskisin ja seal ikka oli mida valida. Kes ütleb, et lastele ei ole lahedaid riideid…onjuu ;)

ma ei taha külma ja pimedat. Ok külm võib veel olla, aga pimedat ei taha kohe üldse….

Rubriigid: õues, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele suvetöö

 1. yxkb kirjutab:

  Väga ilusad pildid! Mäletan oma lapsepõlvest, et kõik prillidega lapsed olid ühtemoodi, sest prillid olid ikka ühesugused ja enamasti tegid kandja inetumaks (õnnetumaks). On äärmiselt vahva, et kõik armsad prillikandjad saavad tänapäeval nii ilusad ja omanäolised välja näha.
  Kuna olen prillikandja ise, siis vaatan alati esimese asjana teiste prille ja sellepärast ka selline kommentaar.

 2. Mari-Ly kirjutab:

  wow kui palju vàrve! Tundub nii tore perekond tòepoolest!

 3. merle kirjutab:

  Missugune tore ja normaalne perekond!!! Vähemalt pildilt jääb küll selline tunne. Nii mönus oli kohe vaadata. Imearmsad prillidega lapsed.

 4. Jane kirjutab:

  Nii lahedalt värviline perekond. Nii ema juuksevärv kui laste riided ja loomulikult ka tore isa, kes on nagu näha saadud selleni, et on vahepeal riideid vahetanud:D

  Ja oi kuidas minagi ei taha külma ega pimedat. Eriti kui terve aasta elatud soojas kliimas. Hetkel on kohanemine seetõttu veel kordades raskem.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.