Lill

suvi

Mõtlesin, et kirjutaks pika jutu lastest ja siis tahaks veel kirjutada koolist ja siis veel aiast ja aiaaugust ka….aga tegelikult peaks hoopis tegema midagi muud …näiteks minema magama :) sest käes on suvi ja asi kisub väga töiseks. Õnneks on töö värskes õhus…enamasti ja seda muret, et kuhu raha panna, seda ei ole. Sellest ma tahtsin ka kirjutada. Kuidas igal inimesel on mingi narr koht kuhu ta ilma süümepiinadeta raha annab….mina näed annan selle ehitusmeestele, siiski koos süümepiinadega, sest neile tuleb anda kõik, mis sul on. Täna just Tarmo joonistas oma kaustikusse numbreid, et betoon nii palju ja tuuletõkkeid läheb 23 plaati ja siis seda teist plaati ka veel ja no kruvisid läheb ka…. palju. Kõik, mis tuleb läheb otse majja :) ja natuke panen kõrvale ka, sest mul on jälle üks hull mõte tulnud … Õnneks sellel mõttel on kodus vähemalt moraalne tugi olemas.

Segane jutt kokku võtta. Lapsed elus ja terved, tublid ja veel tublimad…. enamasti paistavad ka õnnelikud. Kohe varsti ei pea nad hommikul ka kuhugi minema ja hakkavad puhkama. Kalle mässab ürgmehe kombel aias ja protestib kui ma tal kuhugi või kellegile helistada käsin :) ja kui ma küsin, mis ta homme teeb, siis on ta kinni ;)

Mina olen endal kalendri jälle kirjuks kirjutanud ja vaba aja tahan kodus olla….siin on niiiiiiiiiiiii palju teha, aga ilus ka juba…natuke. Kui ehitusmehed mulle terassi on valmis ehitanud, siis lähen paljajalu köögist maasikaid sööma ning loen vihmase ilmaga klaasverandal raamatut…nii viis lehekülge korraga, sest rohkem pole aega või tuleb uni peale ja 10 aasta pärast on mul suured-suured lõhnvad põõsad ning lõpmatud lillepeenrad :)

ükspäev oli lasteaiavaba päev ja noored emad jalutasid tittesid magama

ajaloo huvides olgu märgitud, et plaaster Kärduka pöidla küljes on sellepärast, et hiir hammustas teda. Ja just, täiesti tavaline põlluhiir, kellega kass oli natuke aega “mänginud” ja ma ei tea, mid see Kärt mõtles kui ta vahele segas, aga hambajäljed olid pöidlas pärast.

Kalle jätkab aiaehitust. Mis see siis ära ei ole ühele hektarile aed ümber ehitada. Materjal on olemas ;)

auk, kuhu kogu raha läheb.

Liisu tellimisel seeria – lapsed puu otsas. Kuskil kella kümne ajal õhtul…eile…

ma ei saa sellest puude õitsemise asjast üldse aru. Meil nagu ei õitsegi midagi? Ploomid tunduvad juba ära õitsenud, kirsiõied on nii kõrgel ja õunapuud peale üliolulist ilulõikust on nii hõredad, et üks õis ajab teist taga….

lilled said nüüd toetust ja tundub, et ikka hakkavad kasvama ka…isegi see lill, mis sügisel koos potiga kivi kõrvale jäi ja maha ei saanudki :)

auk on juba täis ja siiruviiruline küttekaabel ka maas. Täna valati see kõik betooniga üle ka ja nüüd kuivab. Järgmine nädal pidi puutöö hakkama. Näete jah, siit parempoolsest uksest praegu ju ei saa palja jalu kuhugi minna…

ja suure toa uksest päikeseloojangut nautima minnes kukub üldse jalaluu pooleks.  Ja kui keegi nüüd arvab, et kokk-imesokk noortest naatidest ja võililledest ning nõgestest igapäevaselt maitsvaid roogi valmistab, siis neeee. Mitte ühtegi korda pole teinud. Selle eest aga rabarberikooki….oi kui palju. Nii palju, et isegi lastel ei lähe enam püksid jalga. Ma ikka loodan, et mitte koogi pärast, vaid, et nad on lihtsalt kasvanud. Kärt ei söö kooki ja Kalle ka vahepeal mitte, nii et me peame kolmekesi terve plaaditäie ära sööma.

ma lähen nüüd magama, sest mul on homme pulm ja Kallel matus :)

Ketlinit ei ole pildil, sest esimene kord oli ta koolis ja teine kord magas.

Rubriigid: Kalle, Kärt, Keit Liis, Ketlin, Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele suvi

 1. Kadri kirjutab:

  Õnnelikud lapsed!

 2. Kadi kirjutab:

  Ma olen ikka naadi ja nurmenukulehe salatit teinud, päris mõnus mõne lihase toidu kõrvale. Nii, et võta end ikka kätte.

 3. Rael kirjutab:

  Auk auguks.
  Seelikud on ilusad. Kus sellised elavad?

  Kas teil nii ongi, et neiud saavad kogu aeg ühtemoodi riides käia?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.