Lill

Tähe-Riin ja teised

Alustame algusest, keskelt või lõpust. Algus oli peaaegu kaks aastat tagasi kui sündis pisike Killu ja ma neil külas käisin. Oleks nagu eile olnud, aga näed Killu ema ütles, et see oli ammu :) Nüüd siis kohe varsti peaks Killu omale ka väikse õe saama. Kolm tüdrukut – nii lahe. Leppisime siis kokku, et teeme ühe väikese ja teise natuke suurema jalutuskäigu.

No ma ju teada tuntud väikeste jalutuskäikude tegija…oleks äärepealt kinno hiljaks jäänud. Aga ohkasime kergendatult, sest sama päeva hommikul oli uus beebi arvanud, et äkki ikka võiks juba….aga ei . Mõtles ümber ja läks veel paar nädalat enne kui päriselt sündis. Klapitasime kõigile sobiva aja ja  kopsti olin mina jälle kohal. Kaasas oma väike aasistent :) Tema põhiülesanne oli õdesid lõbustada ja kuigi ma pidin ju beebit pildistama, ei suutnud ma ennast tagasi hoida..

noh, tegelikul Tähe-Riin sõi parasjagu ;). Aga lahe oli see, et kui me kuu aega varem kohtusime, siis kolmene suurem õde sulas küll üles ja tal oli mulle isegi pilt joonistatud, siis varsti kaheseks saav Killu oli minu suhtes ikka küllalki skeptiline. Omas kodus, aga vaadake ise milline väike naerupall…

Aga kuidas siis käib pildistamine kolme lapsega…mitte nii nagu esimesega, kus selleks, et beebi magada saaks käivad kõik kikivarvul ja ausalt need beebid on ka seal palju erksama kõrvaga. Kahe lapsega suudab teine lapsevanem vahepeal suuremat ohjeldada ja temaga teises toas rahulikke mänge mängida. Kolmandaga on aga lahe – kisa, kära, tagaajamine ei lõpe sellepärast, et mingi titt magada tahab ning üldjuhul see teine lapsevanem pigem muudab end nähtamatuks, sest nagunii on neid muid hädavajalikke asju kolm korda rohkem ning teises toas rahulikku mängu mängida ootab tulevikku. Noh vähemalt nii kaua kui iga laps ise potil käidud, riidesse ning söönuks saab. Suur kummardus neile vanematele, kes ka kolmanda lapsega sama palju jännata jõuavad kui esimesega :)

Tagasi sessiooni juurde. Minu seitsme aastane seltskonda lükatud, tuli ainult jälgida, et jooksuhoos keegi beebile peale ei astuks, sest beebi tahtis magada ;)

ohh me üritasime ka perepilti teha :) ja sellist kus lapsed kolmekesi oleks…aga tõstan käed ja ütlen, et ma ikka suudan teha vastavalt olukorrale ning ealistele võimetele :) Selle eest on nagu päris :)

Eks siis paista, kas me kahe aasta pärast jälle kohtume ;)

Rubriigid: beebid, kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.