Lill

Täiesti tavaline pühapäevahommik

Kui enamus väikeste laste vanemaid kurdavad, et nende lapsed ärkavad enne kukke ja koitu, siis meie peres eda muret ei ole. 

Näitek täna hommikul, sellisel kellajal… 

avanes meie peres selline vaatepilt.

No ok.. selline asi on saavutatav ainult järgmistel tingimustel. Meie lapsed ei lähe kell 8 õhtul magama ja kui lasta neil olla üleval nii kui nad tahavd, siis seda lootust, et nad hiljemalt kella kümneks ise ära kukuvad meil kah ei ole. … isegi kella 12 ajal käib meil alles tõeline mürgel.

ja jaaa… lapsed peavad kell 10 õhtul magama….. aga mulle meeldib kell kümmehommikul selline vaatepilt palju rohkem ;)

Mina sain siis teha selliseid pannkooke ….. mmmmmmmmm

Ja kui ikka piisavalt kõvasti kolistada, siis nad ärkavad üles kah ;)

preilid söövad pannkooke ;)

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

11 kommentaari postitusele Täiesti tavaline pühapäevahommik

 1. karumammi kirjutab:

  :) Mõnus vaatepilt tõesti. Ma lasen ka mashal nii kaua üleval olla, kuni ära kukub- aga see juhtub kuskil kell kaheksa-üheksa :) ja mulle meeldib õhtuti rahulikult “omi asju teha” Kuigi aeg-ajalt on ikka hommikuti jube uni ja tahaks kauem magada, kui seitsmeni…

 2. liina kirjutab:

  Meil on ka 10:30 aga peame kodust 9:10 valjuma, et kohale jouda :)

 3. Lintsik kirjutab:

  Vot see on minu unistus – et ainult hommikuti kauem magada saaks. :D Nii vahvad tüdrukud!

 4. Tiina kirjutab:

  Ma võiks ju lasta oma Meeskonnal siin möllata, aga see ei muuda midagi selles, et hiljemalt kella 7 – 8 vahel on kõik see väike-mees üleval. JA vaidleb, kes tõusis varem :D Õneks on nad ajapikku õppinud isekeskis olema ka hommikuti :)
  Ja nood õhtused tunnid on ka mõnusad. Olgugi, et nad kohe kell 9 magama ei jää, aga hiljemalt 10-ks on ikkagist vaikus majas.

 5. Kaku kirjutab:

  No mida võiks veel elult tahta, kui on sellised pühapäevahommikud? The Best.

 6. krista kirjutab:

  10.30 … ja sinna kõnnime ainult 3 minutit ja peaaegu alati jääme hiljaks :)

 7. liina kirjutab:

  P.S. Mis kell teil puhap kirik on?

 8. liina kirjutab:

  Mina olen siin teistega nous – tahan ohtul mehega omaette olla. Nadala sees pean nagunii 6 paiku arkama aga ka nadalavahetustel oleme koik 8ks uleval ja teeme siis pannkooke :)

 9. Katrin kirjutab:

  Ma ei vahetaks iial õhtuseid vaikseid tunde hommikuse magamise vastu :)
  Aga see Keit Liisi magamisasend on õudselt nunnu :) Ja kuidas ta pannkooki sõrmede vahel hoiab – tulevane mõisapreili ;)

 10. maris kirjutab:

  jajah see ongi kahe otsaga asi. meil oli vahepeal ka 00-10 magamise süsteem aga nüüd nihutasin selle teadlikult ja suure vaevaga ikka 22-8 peale. väga hakkas ära tüütama see, et õhtul üldse päris enda aega pole ja millegipärast kummitab mul pidevalt mõte, et lapsed kasvavad vaid magades ja ainult kella kaheni öösel. meil ju nagunii väga suurt kasvu laps pole…..

 11. Nelladella kirjutab:

  Oooo kuidas ma seda hommikust kellaaega kadestan:-) Aga samas enda õhtutest, mis on puhtalt täiskasvanud pereliikmete päralt alates 21.00 ka ei suudaks loobuda.. Võta siis nüüd kinni, kumb variant mõnusam on. Õnneks pole vaja valida – Samuel läheb ikka väga pahuraks kui kell üheksale hakkab lähenema ja talle tudukaid veel selga pole pandud. Lõpuks ütleb ise “tutttuuuu!!!!!” ja lippab trepile.

  Homme teen ka pannkooke:-)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.