Lill

Talvele vastu

Ma olen juba aastaid väga hea meelega kodus pildistanud. Suvel saab õues majale järjest suuremaid ringe ümber tehtud, aga kui ikka väljas on nõme, siis on veranda mu lemmik. Mööbeldada on mul ikka ju koguaeg vaja ja terve pere on juba leppinud, kui diivanid teise tuppa satuvad. Kergem kraam liigub isegi sessiooni käigus. Aknaid palju ja valgust jätkub ka detsembrisse, aga ütleme nii, et see roheline sein on ikka kannatuse mitu korda proovile pannud. Küll ei sobi, küll peegeldab valesti ja tegelikult piisab kärsitule minule ühest põhjusest ka :)

Kuna aga to do listis on veel tuhat muud asja, siis on see roheline värv ikka julgelt seinast kinni hoidnud. Kuni siis ühel õhtupoolikul, järjekordselt fb abiga, leppisime Sillega kokku, et homme värvime ära, sest mul on täpselt 2 pildistamise vaba päeva. Lasin koduse hädapiduri ühest kõrvast sisse ja teisest välja, aga igaks juhuks lükkasime nädalakese edasi, sest äkki ikka kahe päevaga ei jõua.

Esimese päeva õhtul pidi terve pere aitama mul veranda tühjaks tassida. Võttis nii 24 minutit. Poole ööni sain siis aknaraame teipida. Järgmise päeva õhtuks oli kõigel üks värvikiht peal ja tundus, et asi oleks nagu graafikus. Teise päeva lõunajal võtsin ka korraks pintsli kätte, sest no äkki ikka ei jõua ja mulle endale ka väga meeldiks kui keegi tuleks ja minu tööd vahepeal aitaks teha :), sest see roheline tahtis ikka kolme kihti.

Eile õhtul  kulus jälle tunnike teipide ära kiskumiseks ja mööbli tagasi tassimiseks ja esimene pildistamine sai ka täna hommikul juba tehtud. No oli mõnus. Valge on ikka valge ja kui tuleb lapsi emotsiooni pealt püüda, siis on nii mõnus kui segavad tegurid on miinimumini viidud.

See pisike miniremont ei ole olnud selle sügise ainus ja tuhat muud asja on veel juhtunud, mida on vaja mäletada. Äkki saavad need ka kirja :)

Rubriigid: minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Talvele vastu

  1. Killuke kirjutab:

    Sul on tõeliselt kaunis kodu!

  2. Kadi kirjutab:

    KUI ilus!
    Mulle meeldib :) väga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.