Lill

Teele

Teele emaga “kohtusin” ma esimest korda F-hoones. Tema istus koos oma mehe ja sõpradega kõrvallauas ning rääkisid reisimuljeid ning tuleval nädalal toimuvast pulmast. Kuna mul juhtumisi oli ka samal päeval üks pulmapildistamine ja ma pruuti polnud näinud, siis vaatasin korra sellise pilguga kõrvale, et äkki on pruut. Ma nüüd nii palju ka nende juttu ei kuulnud-kuulanud, et oleks aru saanud, et ta kohe kindlasti pole pruut :). Järgmine nädal pulmas selgus, et pruut ta ei olnud :) Küll aga ütles pruut, et vot just tema olla mind soovitanud…. ehk siis mina pärast pikka tööpäeva F-hoones oma päeva esimest sööki ootamas ja tema seal kõrvallauas teadis täpselt kes ma olen :)))). Tutvusime siis pulmas ametlikult :)

Järgmine kord kohtusime järgmises pulmas. Kohe kadedaks teeb kui osadel on nii palju abielluvaid sõpru. Minu omad teevad seda salaja nagu just ükspäev teada sain. Aga see selleks…selles pulmas olid nad juba peaaegu kolmekesi ja saigi kokku lepitud, et kui pisike on sündinud, tulevad nad mulle külla… ja tulidki. Ausalt vist siiamaani selle aasta kõige kuumemal päeval. Ja pilte tegime…

Ma ju teada selline kärsitu inimene, et kui ikka inimene magab, siis pole teda sellepärast vaja küll ülesajama hakata, et riideid seljast võtta. Pärast äkki ei jäägi magama enam. Olen mina küll selliseid vapraid näinud.

ja ikka muudkui magas.

ja ei maganudki enam :)

ja siis ….läksime hoopis õue, sest õues oli soojem…

ja kuna näed see seltskond oli natuke suurem, siis seda näitan teine kord.

Rubriigid: beebid, kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.