Lill

Tehtud

Eile hommikul kui ma üles tõusin oli naljaks tunne. Ühelt poolt meeletu väsimus ja teiselt poolt ootusärevus. Täna ongi see päev, see minu suve viimane tööpäev. Mul pole veel sellist suve olnud – nii palju päikest ja nii palju õnnelikke uusi inimesi minu elus. Ülimeeldiv koostöö – mina valmistan teile rõõmu ja teie mulle. Niimoodi ma siis jooksin terve suve hommikuti natuke peale viimast minutit kodust välja, et täiendada kellegi mälestuste raamatut ja lõpuks jõudsin sinna maale, et koju tulles viskasin diivanile pikali ning panin graafikusse kirja – pildistatud +, töödeldud – :). Olen õnnelik, et teise kasti on juba ka plusse tulnud, aga liiga suur ports on veel puhkusel kastiga kaasas…. jaaa ma teen nüüd näo, et ma puhkan :). Mul on suured plaanid, aga ma juba näen, kuidas aeg nende teostamiseks käest kaob. Küll ma ikka jõuan :)

Mis aga eriti tore on, et ma saan nüüd kohe ahjusooje uusi töötlusi teiega jagada …

Rääkides veel puhkusest. Täna hommikul ärkasin ma 6.30 üles, sest ei saa ju puhkust maha magada. Tõmbasin viimased pildid arvutisse ja kiusuks üks pilt üleeilsest pulmast  ning eilsest hommikul esimest ja õhtul viimasest tööst…

Ma algul mõtlesin, et ma sellest ei kirjuta, aga näed kirjutan ikka…hingel on. Ma juba ammu ei tea, kuidas keegi mind leiab ja minu kaamera ette satub. Jah ma olen väga  tore inimene (Kalle küll alati nii ei arva, aga noh ta peab ja liiga palju mind nägema) ja võin vabalt tunnikese võõraste inimeste seltsis lõbusalt veeta. Kah tundub, et mul pole mingit probleemi lastega suhtlemisel ja emadega leian ka tavaliselt sõbralikult ühise keele – lapsed :). Samas ei saa sõbranna soovitus minu valikul olla kaalukausil määravaks. Ikka pildid, ikka pildid. Kui sooviks on saada pilte nagu sellel teisel fotograafil, siis äkki see teine fotograaf on parem valik. Mina näed teengi heledaid pilte. Ma ju pole seda kellegi eest varjanud ja oma blogigi olen äärest ääreni täis pannud. Ja ikka teen edasi, sest mulle ju meeldib :) ….

Ootan ikka kõiki armsaid inimesi oma kaamera ette- eriti neid, kellele meeldivad mu pildid :)

Rubriigid: Krista. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele Tehtud

 1. Karmen kirjutab:

  Nii palju kui on inimesi, nii palju on ka maitseid. Need pildid on väga minu maitse ja ma naudin kõiki.

 2. Esimene pilt on nii supper tabamus :) Tõeliselt asja kallal :D

 3. Külli kirjutab:

  tere. mulle väga meeldivad su pildid. nii nunnud. sooviksime ka kogu perega pildile jääda :D
  ja üleüldse – kui sul nüüd puhkus on siis millal külla võib tulla?

 4. Anneli kirjutab:

  Ära võta mõne inimese arvamust südamesse. No ei saa ju Mozarti plaati ostes nuriseda, et tegelikult on Bach parem ja teeb üldse paremat muusikat. Tänapäeval peaksid kõik enne ju teadma, millist stiili fotograaf on. Meile igatahes meeldivad ka heledad pildid, see annab mu arvates just kõige paremini edasi seda helgust, mis beebiga kaasa tuleb. Me igatahes ootame pikisilmi oma pilte (no pressure :P) ja arvan, et jääme seekordki väga rahule!

 5. riina kirjutab:

  mind võlusid sinu vastsündinute mustal taustal pildid. guugeldasin ja no täpselt see, mida olin otsinud! kõik muud pildid olid boonuseks. lugedes blogi, olen saanud ka kliendina saanud targemaks. kindel on see, et kui meie beebi nr2 sünnib, siis kutsume sind endale jälle külla. sa lihtsalt meeldid meile! su stiil on võrratu!
  ilusat puhkust! katsu siis puhata ikka ka ;)

 6. Elen kirjutab:

  Tere Krista!
  Ma olen sinu blogi juba pikemat aega jälginud, täna siis esimene komentaar.Mulle väga, väga meeldivad sinu pildid,pere , kodu ja blogi ,nendest kõigist õhkab positiivsust ja helgust. Mulle meeldib sinu oskus ja stiil pildistada inimesi, ma unistan et ükspäev olen ka mina üks neist rahuolevatest klientidest.
  Edu ja päikest päevadesse!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.