Lill

Teine korrus muudkui valmib.

Eile hommikul oli mul siis au minna värvipoodi roosat värvi ostma, millest pidi tulema Ketlini tuppa laudis. Valisin siis kohe selle kõige roosama heleroosa ja natuke tumedama ka, sest üks laud tuleb vähamelt roosaks värvida. Kui ma natuke ääri-veeri küsisin, et kas näiteks kollane sobiks ka, siis ütles, et sobib küll, hästi väikesed kollased lilled võivad küll kuskil olla :).

Tema jälle küsis, et äkki ikka võib sein ka roosa olla – ei seda on liiga palju, sein tuleb ikka valge :)

Praegu käsin vaatasin, pooled lauad on juba seina pandud, aga noh…pilt sellest tuleb järgmine kord…

Ahi tuleb ka valgeks värvida. Vaatame kas õnnestub

Kõige aeganõudvam töö on seal selle seina krohvieelne ettevalmistus. Nii palju aknaid tuleb matitada ja võrgutada :)

Päike näitas ka ennast korra. Kuna lastetoad tulevad kõik üles, siis esialgne plaan on, et siia tuleb siis nö mänguruum ja mitte üks mänguasi ei lähe trepist alla. Mina tahaks sinna võrkkiike, aga see mõte pole veel Kallele edukalt maha müüdud :)

Magamistoa laudist sai lõpuks nii palju, et paremale sai juppidest laudis ja vasakul pool on näha, et ikka jäid mõned lauad veel üle.

Eile õhtul mõõtsime voodiga toa suurust ja ütleks, et pole seal midagi palju ruumi. Väiksem ei saaks tuba ollagi.

Natukle kahju sellest, et peaaegu kogu selle laudise pikkuses tulevad radiaatorid. Praegu on teisel korrusel küll nii soe, et radikaid küll vaja ei ole, aga talv ikka tuleb vist ka :)

Täna on tulnud nii vihma kui päikest …ja kui ma ei peaks toas tööd tegema, siis ma oleks tahtnud õues olla :)

Et meil kõik ikka väga roosa ei tuleks, siis sellise sinise täppidega ämbri ma ikka paigutan ka kuhugi laste tuppa.

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

12 kommentaari postitusele Teine korrus muudkui valmib.

 1. Katrin Jennsen kirjutab:

  Olen Sinu käest juba ennemgi ehituse kohta uudistanud aga nüüd tahaksin väga teada Teie teisel korrusel pistva ukse kohta, see alt puidust, üleval klaasist-kohta. On sul üle-talve kogemust sellise uksega, et kui hästi ta ka sppja peab. Olen endalegi majja paar sellist planeerinud aga ausaltöeldes natuke kardan, et lasevad kohutavalt külma läbi. Kuidas siis on nendega?

 2. Krista kirjutab:

  meie ostsime selle Järve Keskuse taga olevast puupoest. See on mõeldud tegelikult õue ja meil on see välisvoodri keskel kah, kus üleval pool on ühesugused ja allpool teistsugused voodrilauad.
  Niisama seina peal tundub ta liiga suur, aga kuna pool sellest läheb krohvi alla peitu, siis on ta just sobiv. Vaata voodrilauakeskus.ee ja sealt karniisid all on ka näha.

 3. A kirjutab:

  meil ka tuleb ripptool laetala külge :). niii mõnus!

  kas tohiks paluda mõnda lähivaadet sellest katteliistust, mis seinalaudise peal risti on? ja kas need on teha lastud või valmiskujul ostetud?

 4. MJ kirjutab:

  Manguasjade suhtes pean samuti mainima, et “gravitatsioonijoust” ikka yle ei saa – suunduvad need lelud ikka ja alati koige alumisemale korrusele, mitte alt ylesse. Meil on onneks elutoast allpool (keldrikorrusel) spets mangutuba ja kuhu meie “sipelgad” tavaliselt (ja vahest vaikese vahepeatusega elutoas) oma tavaariga otsapidi jouavad;) Ja kooki ei luba “kuri” ema manguasju yltse tuua (haa-haa). Vaga lahe on naha, kuidas teil seal ehituse osas edeneb – vaga ilus saab olema igaljuhul!

 5. Anne-Mai kirjutab:

  Juba on nii mõnus ja kodune tunne. Tahaks näha kui veel päris valmis ja sisustatud saab.

 6. Katrin kirjutab:

  Nii põnev :) Ja pildid on väga ilusad!
  Kannatamatult ootan uusi postitusi :)

 7. sille kirjutab:

  me saime ka just laetala külge võrkkiige, lapsed täiega naudivad! :) ja ka meie peres on suur probleem kannidega elutoa, kuna laste tuba teisel korrusel.

  muidu selline küsimus ka remondi kohta-kas te eraldi tellisite need seina lauad ja ülemise liistu või saab neid poest valmis kujul? jubedalt tahaks ühe toa laudisega üle lüüa…köögi näiteks.

 8. patsifist kirjutab:

  Sedaet, jõudu teile mänguasjade hoidmisel teisel korrusel:)) Meie kolisime oma majja suvel ja esialgu õnnestus meil see mänguasja reegel päris hästi, vahepeal läks käest ära ja terve elutuba oli kolinaid täis ja nüüd oleme siis saavutanud kompromissi, kus elutoas on niipalju mänguasju, kui ühte väikesesse korvi ära mahub. Kui õhtul asju korvi paneme ja midagi ei mahu, jääb üle – siis see peab üles lapse tuppa tagasi minema:)
  Aga muidu on teie maja ikka äääääärmiselt malbe ja sõbralik ja nii mõnus on vaadata, kuidas kõik järjest valmis saab. Jõudu teise korrusega!

 9. Eve kirjutab:

  Isegi kass naudib :) Kas tal on nüüdseks lõplik nimi ka välja kujunenud?

 10. Rael kirjutab:

  Too vast päikest pilt on NII NII mõnus. Tuleb hommiku ja ringutamise tunne kohe peale.

 11. kaire kirjutab:

  …nii ilus… Kui vähegi ruumi on, ja seda sul ju on :) , pane lisaks võrkkiigele veel ripptool, nöörredel.
  Ripptool on meie peres kõigi lemmikkoht ;)

 12. Erin kirjutab:

  Teil on ikka tõesti imeline kodu. Nii tore kui kõik nii hästi välja tuleb. Mina näen meie maja juures ainult seda, kuidas mitte miski ei tule välja nii nagu tahaks. Aga ju see ongi siis see isetegemise “rõõm”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.