Lill

teine korrus pooleli

Teate ju küll kuidas alati ei lähe asjad nii kiirelt kui tahaks. Meie ülioptimistlik plaan oli laste sünnipäevaks valmis saada. Optimistlik plaan jõuludeks, aga näib, et sellel aastal ikka ei saa. Ehitajatele pole mul hetkel midagi ette heita ja just sellel põhjusel on nad hetkel kuskil mujal tööl. Meie oma soovidega saime nad ju teiste tööde vahele, aga nende juba antud lubadused peavad kõik mujal selle aasta piiridesse mahtuma. Nii me siis kannatlikult ootame kuni keegi neist järjega jälle meie juurde jõuab :)

trepihallis on krohvimistööd lõpetatud. Järgmiseks sammuks tuleb täna üks puusepp vaatama kuidas meie eluohtlik olukord lõpetada ja mingi äära teha. Lauad on liivapritsiga puhastatud, vaja ainult valmis teha. Krohvi hakkab Kalle värvima, aga muud värvimised jäävad õppinud meestele.

Ketlinile tema tuba praegu ei meeldi, sest lubati valgeid seinu ja üldse on seal liiga must :)

Meie magamistoas praegu Kalle mässab ja tahab ikka lähipäevil värvima hakata. Kuigi need hallid seinad tunduvad kah väga ilusad ja me polegi enam niiiiii kindlad, et me neid ära värvida tahame. Äkki oleksi ilusam. Värvida saab ju alati :)

Kusjuures eriti meeldivad mulle aknalauad. Need värviti ükskord enne panemist ära, aga savikrohv mis sinna peale kukkus ja mille Kalle nüüd maha pesi, on andnud neile sellise mõnusa vana väljanägemise. Kiusatus need jsut selliseks jätta on ikka väga suur. Meie pere 6 liige, ei jää meist sammugi maha ja hetkel magab ta mul selja taga. Meil on terve pere kleepekaid, aga see pole see jutt.

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele teine korrus pooleli

 1. Elika Hunt kirjutab:

  Imetlen imetlen imetlen….sinu pilte….sinu kirjatrükke….ja nüüd ka sinu kodu….uskumatult kaunis :)

 2. agne kirjutab:

  aknalauad on tõepoolest suurepärased!

 3. Rael kirjutab:

  Kade.Kade.Kade.

 4. Erin kirjutab:

  Väga kena on teil ikka! Kui ma neid pilte vaatan, siis ma ei saa üldse aru miks ma ei lasknud teisele korrusele seina laudist panna. Nüüd on aga krohv seinas ja juba hilja. Mis tähtaegadesse puutub, siis ehitamisega ju ongi nii, et neist on ikka väga raske kinni pidada. Meie lootsime ka jõuludeks uude koju saada. Nüüd loodame veebruari lõpuks, kuid seegi hakkab juba utoopilisena tunduma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.