Lill

toad lastele…

Ükspäev on meil igal tüdrukul oma tuba. Nii kaua kui Liisu ja Ketlin ühes toas magavad on ikka nagu poolik. Aga…natuke ju ikka võiks ja küll siis järgmine aasta saab kõik jälle ümber teha – see on muusika mu kõrvadele. Käskisin siis Kallel kodusolevad riiulid seina panna ja tüdrukud valisid 2 pilti ka. Liisu sõbranna ema tegi lapitekid ja ongi kohe hoopis teine tunne…

Rubriigid: minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

10 kommentaari postitusele toad lastele…

 1. Krista kirjutab:

  soodoma … ma püüan jah täpselt järge pidada, et kõik kena paistaks ja uuel aastal näiteks tellisime ka Marise pildi peale. Oli küll suur väljaminek, aga ma usun, et parema üldmulje nimel tasus ära ;)

 2. Liina kirjutab:

  Kõik haakub omavahel uskumatult hästi nii et võib jääda küll mulje, et tegu kataloogikraami ja professionaalsete sisekujundatega :P Väga sheff!!!

 3. maris kirjutab:

  soodomakomorra, mina tean. tegelikult on krista üksik kole vanamutt, kes on selle elu endale ette kujutanud. need pildid on kõik fototöötlus. kedagi neist pole olemas, tegelased on pärit fotopangast, toad soome kataloogidest. kõige hullem on see, et krista ise juba usub ka seda ja elab selles teises reaalsuses, mitte mustamäe ühetoalises, nagu tegelikult. aga küll see pettus varsti välja tuleb. neid on ennegi olnud. ükskord oli üks kolmikute ema perekoolis, kes ostust hoopis koolitüdrukuks, jne jne.

 4. soodomakomorra kirjutab:

  no ma ei ole veel tänase päevani aru saanud, kas see on mäng või elu:)

 5. Laura kirjutab:

  Nii mõnus hele ja puhas ja õrn!

 6. mäemamma kirjutab:

  Vurri pilt on lemmik.

 7. Krista kirjutab:

  Liisu peaks omale sünnipäevaks oma toa saama ja Kärdukas peaks temaga sinna kolima. Rõhk sõnale peaks ;)…aga mulle nii meeldib beebi kaisus magada ;)

 8. Ingrid kirjutab:

  Vau … kust see Liisu sõbranna ema need kangad küll sai? ;-)
  Nii armasad toad, nii helged, nii valged, nii asjadevabad :-D

 9. maris kirjutab:

  ja millal minu väike kärdu oma toa saab või lastetuppa kolib?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.