Lill

tutikas Kadri…

Mul on üks armas blogilugeja teisel pool maakera. Kuigi ka temal sündis just tutikas, ei saa ju mind lihtsalt niimoodi tunnikeseks sinna lennutada, nii et ta otsustas mind kinkida hoopis oma õele. Alustasime juba siis kui pisike Kadri oli kõhus…

ja jätkasime siis kui pisike oli 10 päeva vana.

Külas käisin neil emadepäeva eelõhtul ja ma usun, et just selline emadepäeva mälestus sobib kenasti albumisse panna :). Loomulikult oli mul jälle hirmus raske valida, nii et pilte tuleb mitu :)

Tädi käest kingituseks saadud mütsikesega, mis oli niiiiii pehme

üks minu lemmikpilte sellest sessioonilt. Minuarust ikka armsam oleks raske olla…

nagu ikka, kui juba natuke aega oli pikutatud ja võimeldud, hakkasime otsima maja peal, kuhu teda panna :) Silmamõõt mind pettis natuke ja suurema venna mänguasja kasti ta ikka päris mahtuda ei tahtnud.

selle eest leidsin koridorist akna alt väga laheda kummuti. Kuna nende pere kolis ka alles Eestisse tagasi, küll ka teiselt pool maakera, aga seda allapoole vaadates ;) ja niimoodi peesitabki Kadri känguru naha peal…

Kadri on õnnelik tüdruk, sest tal on nii õde kui vend ja oi kus teda alles hakatakse nunnutama :)

Minu jaoks tahtis ta ka väga tubli olla ja kohe kuidagi ei raatsinud silmi kinni panna… vapralt pidas ta terve sessiooni vastu ja oli nõus silmi kinni panema ainult süles. Nii kui kuskile käest ära pandi – kõps silmad lahti :) Lõpuks kui isa süles silmanurgast piilus, et fotoka kotti panin, pani tema ka silmad kinni ja lasi ennast kenasti pikutama panna….. aga ma olin kaval, ma võtsin fotoka uuesti välja ;)

Ütlemata armas õhtupoolik oli ja kiri, mis Kadri ema mulle saatis, tegi ikka südame väga soojaks! Aitähh!!!!

Rubriigid: beebid, kodus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele tutikas Kadri…

 1. Katre kirjutab:

  Krista on parim kingitus beebi sünni puhul, ütlen aitäh oma õele!
  Aitäh Krista veelkord, ma olen väga tänulik nende emotsioonide ja mõtteaine eest, mida sinu sessioonid on minus tekitanud. Pildistamise järel ja rääkimata veel pärast piltide nägemist arvutiekraanil saab mõnda aega ringi käia nagu laksu all, kohtlane naeratus näol:) Peaaegu sama joovastav tunne nagu peale sünnitust:)))))
  Millised õnnelikud hetked oled fotosilmaga kinni püüdnud ja meile mälestuseks jäädvustanud.
  Kõike head sulle sinna oma valgesse majja, oled ühes oma heledapäiste lokkis tütardega nagu mingi ebamaine haldjaperekond…

 2. Leila kirjutab:

  Oi kui ilusad õhkõrnad pildid! Mul on hea meel et kingitus hästi välja kukkus! :)

 3. eve kirjutab:

  Kevadel on ikka ilus ilmale tulla:) Huvitav kas fotograafil ei tule titeisu kui sedasi pidevalt vastsündinuid pildistab?!

 4. Maarja kirjutab:

  Väga-väga ilusad pildid ja muidugi imearmas titt!

 5. Külli kirjutab:

  ka kook tundub vägagi südantsoojendav :P

 6. N. kirjutab:

  Väga armsad ja päikselised pildid ja ülinunnu pisike Kadri :)

 7. Lintsik kirjutab:

  Õrn-armas-õrn…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.