Lill

uues stuudios

Olen nüüd paar nädalat uues kohas pildistanud ja oi kus mulle meeldib valge. Valge on kõik minu ümber ja suurtest akendest paistab päikes just praegu sisse :). Paar kiirt on õnnestunud ka kinni püüda.

Stuudiopäeva hommikud algavad mul kodus nimekirja tegemisega. Mida ma seekord kodust või teelt kaasa võiks haarata. Kõnnin siis ühest toast teise ja laon sobivaid asju suurde kotti – ahh küll kuskil ikka kasutust leiavad ja kui mitte, siis püüame emotsioone…. esimesed palun väga!

Kui Nele just kirjutas, kuidas tema kõige lemmikumad on need tutikad beebid, siis hoolimata minu suurest nõrkusest nende vastu, on mul uued lemmikud tekkinud. Tutikatega on tänu sulnilt magavate beebidega latt nii kõrgele kruvitud ja kui siis beebi otsustab sessioonil mitte magada, on tunne, et nüüd on kõik nässus. Tegelikult ju ei ole ja ega siis pildid tegemata ju ei jää. Lihtsalt tunne on selline.

Aga minu lemmikud on pool kuni aasta beebid. Vot need tegelased on lahedad, emotsioone hulgi ja samas oskavad nunnud ju ka olla. Päris minema ei jookse, aga oskavad juba natuke muudki kui ainult lamada ning mis põhiline, nad võivad vabalt tunnikese suurte ootuste tuledesäras tshillida. Mina olen üliõnnelik ning vanemad vaimustuses koostööaldist beebist :)

Rubriigid: beebid, pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele uues stuudios

 1. Katre kirjutab:

  siis on mul paras aeg oma pool kuni aasta vanuse beebiga stuudiosse triivida:))))) (küll aeg on lipanud).
  tervitused päikeselisest Los Angelesest (õe juures külas)!

 2. GX7L700x90nk2aewhYCA8UET_dbPOeOAdmJLESfJF4k. kirjutab:

  Palju edu uues stuudios! Lapsi on tõepoolest vahva pildistada, sest nende emotsioonid on kõige siiramad. Kahju vahest kui vanemad nende kõrval kuidagi kahvatult tõsiseks jäävad:(

 3. Brit kirjutab:

  Leidsin piltidele enda kooliõe:) Ära sa jumala eest ütle, kus stuudios sa nüüd toimetad. Jääb midagi koduseks ülesandeks ka..

 4. Kadi kirjutab:

  Ma kujutan ette kuidas sa kassipojad hommikul kotti pistsid kui aksessuaarid :D

 5. Kadri kirjutab:

  Kus stuudios Krista nüüd pildistab?

 6. Liia kirjutab:

  :) Ma kujutan ette, kuidas sa ühe hommikul ei raatsinud tütarde kaisukarusid kaasa võtta ja kuna paar karvast kassi jäid ette, lendasid need suure kaarega kotti :P Igatahes väga lahedad rekvisiidid on nad sul. Aga ega sa ju uue koha asukohta ja nime ei avalda eks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.