Lill

üürikodu

Vabalt võid ühel hommikul üles ärgata ja leida, et karjäär polegi see kõige tähtsam asi siin maailmas. Noh minuga pole seda juhtunud :), mitte seda, et ma hommikul üles ei ärkaks, vaid et karjäär pole kunagi tähtis olnudki. Siis kui normaalsed inimesed karjääri tegid, siis mina oli elu nautiv üliõpilane ja kohe pärast seda ülihoolitsev kanaema ja nii see karjäär must mööda läkski. Igatahes kui ükspäev sattus minu kõige esimene pildistatud kodu ajakirja kaane peale, siis tundus see nagu tavaline hommik, sest olgem ausad, osad inimesed töötavad päriselt ajakirjas ja nende tehtud pilt on iga kuu ajakirja kaane peal :). Siis kui ma teist kodu pildistasin, siis ehhh…ei olegi kaane peal…. :), aga nutma ei hakanud, ausõna :). Kui kaks esimest kodu olid juba enne pildistamist maha müüdud, siis see kolmas…ahh mingi üürikas…sellest ei osanud vist keegi midagi oodata. Teeme siis need pildid ära ja ajakirja saame ikka. Pildistades itsitasime küll, et ega nüüd mingist üürikast midagi sellist küll oodata ei oskaks ja nii ta sinna kaane peale siis saigi :). Ei tunne ennast nagu kuidagi teistmoodi, aga väikese täpina võib ju ühte hunnikusse neid koguda. Kuigi vahel on mu unistuseks selline töö, mis kellegile korda ei peaks minema :).

Innustab ka, sest ühe kodu olen ma juba salaja ära pildistanud, aga mitte kellegile pole näidanud, kahte kodu olen moosinud ja kolmas on mõttes….nii et see kodupildistamise töö mulle meeldib, aga karjäär ta ikkagi ei ole :)

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele üürikodu

 1. Tango kirjutab:

  Mega kenad pildid. Sellises kohas elaks ise ka

 2. Krista kirjutab:

  eks seal korteris oli palju asju, mis toodi sinna ainult pildistamise ajaks :) aga näiteks meie kodus on küll kardinad, aga mitte kunagi mitte keegi ei tõmba neid ette. Nad ongi lihtsalt kaunistuseks akna kõrval :)

 3. Kim kirjutab:

  Väga ilus elamine ja suurepärased fotod. Aga tekkis küsimus, et kas aknakatteid ei olegi üldse?

 4. Siilike kirjutab:

  Aga imelik oleks ju inglise keelt kõneleval üürnikul elada eestikeelsete tekstide vahel…

 5. SK kirjutab:

  Ma ikka ei mõista, miks neid ing.keelseid mõttetri peab Eesti kodudesse nii palju toppima. Muidugi ei saa ma ka aru, miks see mulle nii palju korda läheb. Võiks ju kuidagi ükskõiksemaks jätta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.