Lill

uus kohtumine

Kunagi ammu kui ma pildistamisega alsutasin ja kogu minu töö oli suvel paar pulma, siis ma ei saanud veel aru, mida tähendab üks püsiklient. Keegi ei hakka ju ometi iga paari aasta tagant abielluma. Kui aga tuli välja, et mulle meeldivad ülekõige lapsed ja nende pildistamine, siis püsiklient on parim asi üldse. Lastega on ju tegelikult nii lihtne ja kui Tanel ütles, et ei tea, peab vist uue fotograafi otsima, et lapsed tunnevad ennast juba liiga vabalt, siis jeeeee …. mitte sellele, et nad nüüd uut fotograafi otsiks ;) …. aga iga aastane fotograafi juures käik peakski olema selline lõbus ettevõtmine :)  ja Helena pere pildistamine ongi puhas rõõm alati ja nagu näha, siis tuleb neil modelle juurdegi :)

Kell on praegu pool kaksteist ja seda postitust ma teen juba vähemalt tund aega, et siis kõik saavad aru, et ma lihtsalt ei saa endale lubada, et oleks tublim postitaja. Kõige-kõige raskem on piltide valimine. Õnneks Helena tegi väikese spikri ette ja valis ise teistele näitamiseks mõned pildid ;)

Rubriigid: kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele uus kohtumine

  1. Helena kirjutab:

    Nagu ma ka enda blogis kirjutasin, siis uskumatu on see, kuidas Krista suudab ka nõmeda ilmaga päikeselised pildid välja võluda. Suur-suur aitäh Sulle taas ilusate piltide eest ja kõige enam mulle meeldibki Sinu juures see, et pildid ongi sellised vabad ja ehedad.
    Ps. Ja ära muretse, Sa jääd kindlasti meie perepiltnikuks ka edaspidi ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.