Lill

Uus müts

Meil stuudios on plaan teha kõigile tutikate beebide emadele vastupandumatuks sooviks broneerida noh nii umbes 10 minutit peale sünnitus üks sessioon :)

Selleks teeme nüüd üksteise võidu aksessuaare. Minu panus on siiani olnud suhteliselt väike. Teisipäev õhtul paistis, et mul saavadki kõik tööd töödeldud ja lasin Kallel 2 kommi eest ülevalt peidukast lõngakastid välja otsida. Oma lemmikvardad olen aga nii kindlasse kohta ära pannud, et neid leida hetkel ei õnnestunud. Õnneks leidsin väikese varu pikki vardaid. Suurusnumbreid kolmest kümneni, aga ainult valitud numbreid oli kaks varrast. Suur plaan oli kolmapäeval linna varusid täiendama minna, aga nagu seadus ette näeb, siis kaubandusvõrk läks pidustuste lainele veel enne minu hommikusööki.

Valisin siis võimaluste piires ja tulemusi näete siin.  Eurolaulude presentatsiooni taustal valmisid mõned. Nii…ja mis ma number 5 varraste ja 5 ja 8 heegelnõelaga veel suudaks teha :) Sukanõela kah ei leidnud. Selle eest aga juutuubist uhke lille heegeldamise õpetuse ja koos tädiga tegin kah täpselt 23 minutiga lille valmis.

Peaaegu poistekas ka. Ma nüüd siis teen vaheldumisi – üks poisile, üks tüdrukule…

Ja pssst… homme lähen kolmikuid pildistama. Kujutate ette kolmikuid :) ja ühte üksikut poissi ka. Temal on küll kolm õde, aga need on kõik ühe kaupa sündinud ja kodust ära, et ei vibreeriks ees ;)

Rubriigid: Krista. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

10 kommentaari postitusele Uus müts

 1. lennuk kirjutab:

  Ma hiljuti võtsin välja ka oma suuuure lõngakoti (paljude aastate tagune varu) ja mütsid muutkui nüüd valmivad. Hea meelega olen nõus mõned mütsid teie fotostuudiole annetama, et oleks veel lõbusam siin neid kauneid beebipilte vaadata!

 2. agne kirjutab:

  kindlasti on need kolmikute pildid vahvad aga mina ei jõua ära oodata pilte sellest kolme õega noorhärrast! see viimane poiste müts on lihtsalt imearmas! oleks vaid titte, kellele sellist pähe panna :)

 3. maris kirjutab:

  kas teil on uus baby born?

 4. Triinu kirjutab:

  Väga armsad mütsid on valminud! Kõik nii rõõmsad ja pehmekesed nagu beebid isegi :)

 5. soodomakomorra kirjutab:

  Kolmikuid võib olla põnev pildistada ja pärast pildi pealt vaadata, aga pildis sees olla…huh…ausalt…ma ei viitsi ettegi kujutada…

 6. Tinn kirjutab:

  Mytsid on v2ga vahvad.
  Ma juba ootan pilte kolmikutest. Meie suguv6sa kolmikud.

 7. Katrin kirjutab:

  Väga armsad mütsikesed :)
  Ja kolmikute pilte juba ootan ! :D

 8. Köögikata kirjutab:

  Imearmsad mütsikesed!

 9. Sille kirjutab:

  Mõni lihtsalt ongi andekam kui teine! :D See viimane müts on nii lihtne ja armas, tahaks ka sellise teha titale. :) Paistab megalihtne sellise heegeldada ka. :)

 10. Marje kirjutab:

  Kas sa nuku pea järgi heegeldasidki neid mütse või lihtsalt tunde järgi?
  Ega ei kujuta ette küll mis tähendab kolmikuid pildistada… igatahes ootan juba põnevusega neist pilte:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.