Lill

Valgevunts Targuke

Natuke aega tagasi ma siin kirjutasin et meil jälle üks pesakond siin kohvrite otsas ootab uut kodu. Noh jah…otsekohesed loomakaitsjad ehmatasid ära nii minu kui ka äkki osad need, kes oleks omale pojakest tahtnud, sest kui algul olid soovija reas, siis järsku tahtis kõik mulle head meelt teha ja kassipoja meile jätta. Öösel nägin unes kuidas ma siin olengi varsti suure kassikarja sees, sest esimene aasta kassipidaja on toonud meie perre juba 13 poega ja mis siis veel järgmise kolmega juhtub. Võtsin siis südame rindu ja küsisin Kassiabiga seotud sõbra käest, et mis siis nüüd saab. Tema soovitas kahte kuultuste lehte. Noh…aga paneme siis kuulutuse sinna ja eks ma siis tuletan ka siin veel meeldi, et ikka ootavad.

Üllatus oli aga suur, et pea minut peale kuulutuse ülesminekut tuli juba esimene meil ja pks pojake leidis pere. Õhtuks oli ühele pojale tahtjaid juba rohkem ja mina üliraske valiku ees, et kugu perre ta minema peaks. Täna kolm päeva hiljem tuleb ikka meile ja telefon heliseb… Kuulsin, et heast perest kassipojad on täitsa defitsiit ja paljud ootavad juba päris tükk aega juba.

Nüüd siis lähen teen väikese paranduse, sest meile on jäänud vaid Valgevunts Targuke ja tema on üksi jäänud oma uut pere ootama.

Kui ma siia kuulutust plaanisin panna, siis tegin juba pisikese galerii ka valmis. Panen ikka üles, sest pärast armas meenutada. 2 korda käisid pisikesed pojad mul stuudios ka abis… ikka tuleb ju mõelda kuidas see tunnike perede seltsis mõnusalt veeta…

ning Kärdukas ja Kalle poseerisid ka…

Kui nüüd keegi tead kuhu Valgevunts Targuke kolida võiks anke teada…

Rubriigid: minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Valgevunts Targuke

 1. Brit kirjutab:

  Tühja neist kassidest, Kärdul on nii mõnusad-armsad käed!

 2. Krista kirjutab:

  Aitähh!
  Ja pakkiski Targuke veel täna õhtul oma kotid kokku ja kolis välja. Üks peaaegu Ketlini vanune tüdruk ja Kärduka vanune poiss said omale lemmiku.

 3. Krentu kirjutab:

  Oh, nii tore, et enamikul kodud olemas! Minu meelest oled Sa väga tubli, et ei peljanud peavalu, et kuidas poegadele uus kodu leida ja riski suurte loomakaitsjate pahameele osaks saada ning kasvatasite vapralt ka teise pesakonna üles. Iga teine kassiomanik Eestis oleks ilmselt selle probleemi hoopis teistmoodi lahendanud…
  Mina olen igal juhul Su üle uhke :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.