Lill

valimine

Ma tunnistan ausalt, et minu jaoks pole midagi raskemat kui piltide valimine. Kõigepealt valida näiteks 400 tunnist tehtud klõpsust a la 50 ja ohh näitaks teilegi ehk siis palun väga 1 pilt. Suudan ma jah. Oleks, et oleks mingi looduse mees, kes läheb hommikul metsa eesmärgiga saada täiuslik kaader unistavast rebasepojast. Ma tulistan tund aega puhast emotsiooni ja siis pean valima sealt ühe või :)

Ma nüüd siis valisin…liiga palju…aga mis siis. Minu märtsikuu teine pool…

Iga pisike seeria tahaks eraldi postitust…aga ma ju ei jõua, nii et kas kõik või mitte midagi :). Kel silmist kirjuks võtab võib teinekord edasi vaadata….

Hetkel minu kõige lemmikum portreestiil…hele-helge-puhas ja ilus….pildistatud pühapäeva hommikul kell 10. Oi kes ei tahaks pühapäevahommikuti selline välja näha…

mõnusalt lahe ja emotsioonidega rahvusvaheline perekond :)

absoluutne täiuslikkus pere igas liikmes. Kõik olid niiiii ilusad! Eriti kõige vanem õde!

kolm poega! kolm poega! … see on ju täpselt sama hea kui kolm tütart :)

Kiire pilk Lilli Mai ema blogisse tuvastas käsitööpisiku ning sessiooniks andsin tellimuse sisse. Terve pere jaoks olid kootud sallid. Kusjuures teostus oli täiuslik!

Minu head tegemise projekti kingitus…. Nemad said kingituse selle eest, et nad on nii palju teistele head teinud :)

väike eeltutvus suviseks suureks armastuse jäädvustuseks… püüdsime kaadrisse viimase kevadise päikesekiire, mis meil aknast möödus. Nüüd käib päike juba liiga kõrge kaarega…

ükskord kui keerati kella, siis ma tulin tööle niii niiii vara ja terve tee Tallinna poole sõites mõtlesin, aga nemad tulevad veel kaugemalt ja pidid ju veel varem ärkama ja kui ma siis nägin nii ilusat beebiootajat … ainult tema suudakski niii niii vara niii niiii ilus olla.

pereisa pidi juba nädalake hiljem sõitma pooleks aastaks tööle kaugele-kaugele. Kuidas saakski oma kallid muudmoodi endaga kaasa võtta…

Tagasihoidlik eestlane minus kohe ei paindu ju siia kirjutama mida Maia ema ütles … aga ta ütles niii  ilusti :)

Mul endal on küll mõnus kerida ja meenutada, kellega mida ma rääkisime, millised lapsed olid, kui palju oli õnne ja armastust…

Aitäh kõigile, kes mul külas on käinud!

Rubriigid: beebid, pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele valimine

 1. Sigrid kirjutab:

  Need kolm poissi on ikka eriti lahedad kräsupead, väga väga toredad heatuju-pildid :)

 2. Epp kirjutab:

  Palju ilusaid pilte ja inimesi, üks ilusam kui teine :) Kahju, et endal laps just pildistamise päevaks haigeks jäi. Aga ootan meist tehtud pilte siiski põnevusega. Aitäh toreda elamuse eest! :)

 3. Red Whortleberry kirjutab:

  Minu lemmik on too tumeda tonaalsuse, suure peegliga pilt. Cool!

 4. Gerry kirjutab:

  Mul on sama probleem. Üritan seda lahendada sellega, et sunnin ennast hoolikamalt valima kuna ja kui tihti päästikule vajutada, et säästa end hiljemas valmisprotsessis :)

 5. Tuuli kirjutab:

  Suurepärased pildid. Nii puhtad värvid ja valgus ning siirad emotsioonid. Lemmik portree teeb tõesti kadedaks. Edu fotograafile ja palju õnnestunud klõpse kevadesse!
  P.S. Minu jaoks pole kunagi pilte, mida vaadata, liiga palju :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.